Tarım Kredi Sözleşmeli 23 Memur Alımı Yapacak! Şanlıurfa Bölge Birliği

Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge birliği KPSS şartsız ve KPSS puanlı olmak üzere 23 memur alımı yapacak. Tarım Kredi kooperatif görevlisi personel alımı ve ziraat mühendisi alımı başvuru şartları My Memur haberde.

56483
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Birliği Kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alım ilanı yayımladı. 26 Eylül 2019 itibarıyla Tarım Kredi personel alımı başvuru şartlarını ve detaylarını araştıran adaylar için gerekli bilgileri My Memur olarak hazırladık.

Şanlıurfa Bölge Birliğine bağlı ekli tablolarda belirtilen illerde istihdam edilmek üzere Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımı için başvuru genel şartları ve özel şartları vardır. Başvuru genel şartları şu şekildedir:

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak,

3. 28.10.2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, (28.10.1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.)

4. Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir),

5. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

6. Taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile yağma, hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı fiiller, görevi kötüye kullanma, güveni kötüye kullanma, kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma, terör eylemlerine katılma ve bu gibi eylemleri tahrik ve teşvik suçları ile kamunun sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlardan biriyle hüküm giymiş olmamak,

7. Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak,

8. Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek gerekmektedir.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!