Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 200 Kamu Personeli Alacak

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) 200 kamu personeli alacak. TKDK 184 Uzman, 8 Denetçi, 1 Mütercim ve 7 Destek Personeli olmak üzere toplam 200 personel alımı başvuru tarihleri açıklandı.

featured

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) 200 kamu personeli alımı yapacak. TKDK merkez ve taşra birimlerine 184 Uzman, 8 Denetçi, 1 Mütercim ve 7 Destek Personeli olmak üzere toplam 200 personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurular 5 Ağustos 2017 tarihinde başlayıp 9 Ağustos 2017 tarihi saat 17:00’de sona erecek.

TKDK’nın 200 kamu personeli alımına kadro pozisyonlarına göre önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecekler. Alımlarda 2016 KPSS puanları esas alınacak olup önlisans mezunları için KPSS P93, lisans mezunları için de KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı bulunuyor.

Ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak gerekiyor. Yazılı sınav 10 Eylül 2017 Pazar günü saat 10:00’da yapılacak ve adaylara 120 dakika süre verilecek.

Adaylar başvurularını Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapabilecekler. Elektronik başvuruların değerlendirilmesi sonucunda; ön başvuru sonuçlarına göre sıralamaya giren adaylar 11 Ağustos 2017 tarihinde internetten ilan edilecek. TKDK 200 kamu personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 200 Kamu Personeli Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!