1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı

Açıktan 136 Kişi, Kamu Personelleri Arasından 38 Kişi Olmak Üzere Toplam 174 Kişi Sözleşmeli Personel Olarak Alınacak Başvuru Tarihleri 30 Mart 2015 - 04 Nisan 2015

A+A-

Sınava başvurabilmek için Önlisans mezunları için Kamu Personeli Seçme Sınavı Kpss P93 puan türünden, Lisans mezunları için Kamu Personeli Seçme Sınavı Kpss P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şart.  Kamu personelleri arasından istihdamlarda herhangi bir Kpss şartı bulunmamaktadır.

Açıktan atamalarda sıralamaya giren adaylar 50 TL sınav ücretini yatırması gereklidir.

03.05.2015 tarihinde yapılacak Denetçi, Uzman ve Destek Personeli Seçme Sınavına başvuracak tüm adaylar için elektronik başvurular 30.03.2015 tarihinde başlayacak olup, 03.04.2015 tarihi saat: 17.00'de (bu tarih dâhil) sona erecektir.

Başvuru için adaylar 30/03/2015–03/04/2015 tarihleri arasında, (http://sinav.tkdk.gov.tr) internet adresinden ulaşabilecekleri başvuru formunu elektronik ortamda dolduracaklardır. Başvuru formuna; arkalı-önlü olarak “diploma” veya “mezuniyet belgesi” ve varsa “denklik belgesi” ile ÖSYM’ce denkliği bulunan bir dil belgesinin sistemden çekilemediği uyarısı alınması durumunda “dil belgesi”nin taratılarak elektronik ortamda eklenmesi gerekmektedir.

Sınav Konuları Detaylı Kadrolar ve TKDK İlan Tam Metni için Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.