1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Tarım ve Orman Bakanlığı 2019 Yılı Dönem Atama Tarihleri Belli Oldu
Tarım ve Orman Bakanlığı 2019 Yılı Dönem Atama Tarihleri Belli Oldu

Tarım ve Orman Bakanlığı 2019 Yılı Dönem Atama Tarihleri Belli Oldu

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından 2019 yılı kurum içi nakil genelgesi yayımlandı. Tarım ve Orman Bakanlığı, 2019 Dönem Atama tarihleri ve tüm şartlar açıklandı.

A+A-

Tarım ve Orman Bakanlığı Taşra Teşkilatı Personelinin Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmeliğin gereği 2019 yılı kurum içi naklen atama takvimi açıklandı. Aşağıdaki duyuruda geçen hükümler doğrultusunda, atama takvimi çerçevesinde gerekli iş ve işlemler için tüm detaylar belli oldu.

My Memur olarak Tarım ve Orman Bakanlığı 2019 yılı nakil atama başvurularına dair detayları sizleri için bu haberimizde hazırladık. Aşağıdaki bağlantılardan ilgili tüm detayları ayrıca “PDF” dosyasından indirebilirsiniz.

İl Tarım ve Orman Müdürlüklerindeki şube ve ilçe ile kuruluş müdürlükleri personel ihtiyaçlarının kurum içi naklen atama yolu ile karşılanmasına yönelik olarak unvanlara göre boş kadroların ilanı, müracaatların alınması ve atamaların yapılabilmesi için gereken iş ve işlemler aşağıda gösterilmiştir.

BOŞ KADROLAR NE ZAMAN İLAN EDİLECEK?

İl Tarım ve Orman Müdürlüklerindeki şube ve ilçe ile kuruluş müdürlükleri için ihtiyaç duyulan boş kadrolar unvan bazında tespit edilerek 10 Mayıs 2019 tarihinde ilan edilince My Memur olarak sizleri bilgilendireceğiz.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İlan edilen boş kadrolar için gerekli şartlan taşıyanlar, 15 Mayıs 2019 -20 Mayıs 2019 (mesai bitimi - saat 18.00 e kadar) tarihleri arasında Personel Bilgi ve Yönetim Sistemindeki (PYBS) adresindeki dönem tayin başvuru sayfasında hazırlanan tercih formlarından uygun olanı doldurup ve istenilen belgeler taratılıp sisteme yüklenerek müracaat edebileceklerdir.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI 2019 YILI DÖNEM ATAMA TAKVİMİ

Boş Yerleri ilan Edilmesi: 10 Mayıs 2019,

Tercihlerin Alınması: 15 Mayıs 2019-20 Mayıs 2019,

Kriterlere ait belgelerin son teslim tarihi: 27 Mayıs 2019,

Yerleştirme Sonuçlarının açıklanması: 21 Haziran 2019,

İtiraz tarihleri: 24 Haziran 2019-26 Haziran 2019,

Kesin Sonuçların ilan Edilmesi: 5 Temmuz 2019,

Atama işlemlerinin Tamamlanması: 31 Temmuz 2019 tarihinde olacak. Atamalara dair tüm detaylara aşağıdaki “PDF” dosyasından ulaşabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı 2019 Yılı Dönem Atama şartları için tıklayınız:

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler