1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Tarım ve Orman Bakanlığı 3713 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu
Tarım ve Orman Bakanlığı 3713 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu

Tarım ve Orman Bakanlığı 3713 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu

Tarım ve Orman Bakanlığı için memur atama duyurusu yayımlandı. Memur atamasına esas gerekli belgeler ve tüm detaylar belli oldu. Memur atama belgeleri ve başvuru tarihleri My Memur haberde.

A+A-

Tarım ve Orman Bakanlığı için Aile Sosyal ve Çalışma Bakanlığı tarafından 19 Eylül 2019 tarihli yapılan atama teklif kurası sonuçlarına istinaden şehit ve malul yakınlarının açıktan atanabilmesi için istenilecek belgeler yayımlandı. 3713 sayılı terörle mücadele kanunu kapsamında memur ataması yapılanlar için gerekli belgeler ve tüm başvur detaylarına My memur haberde bulabilir ve tüm dokümanları aşağıdaki PDF dosyasından indirebilirsiniz.

MEMUR ATAMASI SON BAŞVURU TARİHİ

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada Aile Sosyal ve Çalışma Bakanlığının 19 Eylül 2019 tarihli yapılan atama teklif kurası sonuçlarına istinaden Şehit ve Malul Yakınlarının Açıktan Atanabilmesi İçin istenilen belgelerin 25 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar Personel Genel Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir.

​Tarım ve Orman Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü tarafından Terör Eylemleri Nedeniyle Şehit ve Malul Olanların Yakınlarının ve Çalışabilecek Durumdaki Malullerin Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İstihdamı Hakkında Yönetmeliği 11’inci Maddesi gereğince; Tarım ve Orman Bakanlığı emrine açıktan atamanızın yapılabilmesi için aşağıda belirtilen belgelerin 25 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğe gönderilmesi gerekmektedir.

MEMUR ATAMASINA ESAS BELGELER

- Beyan Formu,

- Sağlık Raporu (Devlet Memuriyetine Engeli Olmadığını Belirten),

- Mezuniyet Belgesi (Noter veya Resmi Kurumdan tasdikli) (Tasdikname Kabul Edilmez),

- T.C.Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdan Sureti (Noter veya Resmi Kurumdan tasdikli),

- Erkek Adaylar için Askerlik Belgesi (Askerlik Şubesinden),

- İkametgah İlmühaberi,

- Fotoğraf (6 adet),

- Mal Beyannamesi,

- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 suret bilgisayardan doldurularak gönderilmesi) istenmektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı 3713 sayılı kanun kapsamında atanmaya hak edenler için gerekli tüm belgeler için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler