1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Atama Duyurusu
Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Atama Duyurusu

Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Atama Duyurusu

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından 2018 yılı unvan değişikliği atama ve tercih işlemleri duyurusu yayımlandı.

A+A-

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından 2018 yılı unvan değişikliği atama ve tercih işlemleri duyurusu yayımlandı. Tarım Bakanlığı unvan değişikliği yazılı ve sözlü sınav sonuçlarına göre atamaya hak kazanan personelin atamalarının tamamlanabilmesi istenen belgeler açıklandı.

Bakanlık merkez teşkilatı birimlerinde çalışmakta olan personel ile ilgili uygun görüş yazısı ekinde dilekçesi, tasdikli (noter veya kurum) diploma sureti, 400 saatlik tastikli (noter veya kurum) Sertifika Sureti (programcılar için) ilgili merkez teşkilatı birimlerince, İl ve Kuruluş Müdürlüklerinde çalışmakta olan personelin dilekçesi İl ve Kuruluş Müdürlüklerince, mahalli personelin görev yaptıkları birimlerce 21 Aralık 2018 mesai bitimine kadar Personel Genel Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekiyor.

Bakanlık merkez teşkilatında görev yapan ve unvan değişikliği sınavını kazanan personel; Birimlerinin uygun görüşü ve kadro durumunun yeterli olması şartıyla görev yaptıkları birimlere, birimlerince yerinde kalması uygun görülmeyenler diğer merkez teşkilatı birimleri ile Ankara’daki normu uygun olan diğer Taşra Birimleri emrine, birimlerince yerlerinde kalmaları uygun görülmekle beraber kadro yetersizliği nedeniyle merkez teşkilatı birimlerine atanamayacak olanlar, Ankara’daki normu uygun olan diğer Taşra Birimleri emrine atanacak.

Tarım ve Orman Bakanlığı 2018 yılı unvan değişikliği atama ve tercih işlemleri hakkındaki genelge ile üstyazıya bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Genelge için TIKLAYINIZ. Üstyazı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler