1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Tarım ve Orman Bakanlığına 3713 İle Memur Atama Duyurusu
Tarım ve Orman Bakanlığına 3713 İle Memur Atama Duyurusu

Tarım ve Orman Bakanlığına 3713 İle Memur Atama Duyurusu

Tarım ve Orman Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü tarafından 2019 yılı memur alımları kapsamında 3713 sayılı kanunda Bakanlığa ataması yapılanlar için gerekli evraklar, iş ve işlemler yayımlandı. Memur atama duyurusu için tıklayınız.

A+A-

Tarım ve Orman Bakanlığı,  Personel Genel Müdürlüğü tarafından 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında Bakanlığa açıktan memur olarak atananlar için istenilen evraklar yayımlandı. Belirtilen evrakların en geç 31 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir.​

Terör Eylemleri Nedeniyle Şehit ve Malul olanların yakınlarının ve Çalışabilecek Durumdaki Malullerin kamu kurum ve kuruluşlarında istihdamı Hakkında yönetmeliğin gereğince; Tarım ve Orman Bakanlığı emrine açıktan atanan adayların atamalarının yapılabilmesi için aşağıda belirtilen belgelerin 31 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine kadar Tarım ve Orman Bakanlığı, personel genel müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI MEMUR ATAMASINA ESAS İSTENİLEN EVRAKLAR

Dilekçe,

Beyan Formu,

Sağlık Raporu (Devlet Memuriyetine Engeli Olmadığını Belirten),

Mezuniyet Belgesi (Noter veya Resmi Kurumdan tasdikli) (Tasdikname Kabul Edilmez),

T.C. Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdan Sureti §oter veya Resmi Kurumdan tasdikli),

Erkek Adaylar için Askerlik Belgesi (Askerlik Şubesinden),

İkametgah İlmuhaberi,

Fotoğraf (6 adet),

Mal Beyannamesi,

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 suret bilgisayardan doldurularak gönderilmesi) isteniyor.

beyan formu, güvenlik soruşturması formu, mal bildirimi formu ve üst yazıya aşağıdaki PDF dosyasından direk ulaşıp hepsini bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler