1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Tarım ve Orman Bakanlığına 3713 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu! Şubat 2019
Tarım ve Orman Bakanlığına 3713 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu! Şubat 2019

Tarım ve Orman Bakanlığına 3713 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu! Şubat 2019

Şehit ve malul yakınlarının açıktan atanabilmesi için istenilecek belgeler Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Memur atamasına esas belgelere My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Terör Eylemleri Nedeniyle Şehit ve Malul Olanların Yakınlarının ve Çalışabilecek Durumdaki Malullerin Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İstihdamı Hakkında Yönetmeliğin 2 ’inci Maddesi gereğince; Bakanlık emrine açıktan atamanızın yapılabilmesi için belirtilen belgelerin 25 Şubat 2019 tarihi mesai bitimine kadar Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’ne gönderilmesi gerekmektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda 3713 sayılı Terör Eylemleri Nedeniyle Şehit ve Malul Olanların Yakınlarının ve Çalışabilecek Durumdaki Malullerin Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İstihdamı Hakkında Yönetmeliği gereği aşağıdaki belgelerin gönderilmesi istendi.

Atamaya Esas Belgeler

Dilekçe, Beyan Formu, Sağlık Raporu (Devlet Memuriyetine Engeli Olmadığını Belirten), Mezuniyet Belgesi (Noter veya Resmi Kurumdan tasdikli) (Tasdikname Kabul Edilmez), T.C. Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdan Sureti (Noter veya Resmi Kurumdan tasdikli), Erkek Adaylar için Askerlik Belgesi (Askerlik Şubesinden),

İkametgah İlmühaberi, Fotoğraf (6 adet), Mal Beyannamesi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 suret bilgisayardan doldurularak gönderilmesi) istendi.

Atamaya esas belgeler için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler