1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Tarım'a Atama Yapılmayalı 32 Ay Oldu! KPSS Puanları Yanmasın!
Tarım'a Atama Yapılmayalı 32 Ay Oldu! KPSS Puanları Yanmasın!

Tarım'a Atama Yapılmayalı 32 Ay Oldu! KPSS Puanları Yanmasın!

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde OGM 5000 personel alımı ile adayları sevindirdi. Fakat Tarım kısmında 3 yıla yakın süredir atamadan iz yok! Söz Var Tarıma Atama Yok! Detaylar ve talepler My Memur'da.

A+A-

Tarım’da atama bekleyen adayların haklı çığlıkları maalesef duyulmuyor. My Memur olarak 3 yıla yakın süredir yapılmayan atamalarla ilgili KPSS adaylarının her zaman taleplerini gündeme taşıdık. KPSS puanlarının yanmasına birkaç ay kaldı ve neredeyse 3 yıldır yapılmayan Tarım ve Orman bakanlığında TARIM’a personel alımlarının bir an önce başlatılması şart!

İŞTE KPSS ADAYLARININ HAKLI TALEPLERİ!

32 aydır atama bekleyen Gıda, Ziraat, Su Ürünleri Mühendisleri ve Veteriner Hekimlerin sesi olduğunuz için teşekkürler.

Bütün bakanlıklar atama yaparken TARIM BAKANLIĞI 3 yıldır ATAMA yapmıyor?

Yüksek puanlarla mağduruz.

Atama yapılacak dendi, emek verdik KPSS çalıştık puanlarımızı aldık. 3 yıldır ziraat, gıda, su ürünleri mühendisi ve veteriner ataması yapılmıyor. 6 ay sonra puanlarımız yanacak, emeklerimiz heba olacak.

Lütfen bizler anlamadık geçen ay yeni yılda olacak can simidi yolda diyordunuz şimdi mühendisler bekliyor demişsiniz? Gerçekten bizler böyle olacak yapılacak diyip sonra senelerce beklemekten bitik durumdayız zaten yeni sınav geliyor boş yere bekletmeyin hiç olmazsa

Sizlere sesleniyoruz sayın devlet büyüklerimiz 32 aydır bekleyen tarımla alakalı meslekler mağdur oluyor 2018kpss puanıyla tek atama görmeden yeni sınav geliyor.

32 aydır tarım kısmı atamasını bekleyen yüzbinlerce genç veteriner hekim, ziraat mühendisi, gıda mühendisi ve teknikerler atama haberi beklemektedir. Sayın bakana bu talebi iletin lütfen. Büyük bir mağduriyet söz konudur. Bu bunaltıcı ve psikolojik olarak yıpratıcı süreç bitsin artık

Tarım bakanlığının personel ihtiyacı var. İhtiyaç olmasına rağmen bizler 31 aydır atama bekliyoruz. Tarım bakanları defalarca atama sözü verdiği halde hiçbiri sözlerini yerine getirmedi. KPSS puanlarımız yanmak üzere. Lütfen mağduriyetimizi duyun.

Sayın bakan bakanlığın tarım kısmı bitiyor mühendislere atama yapmıyorsunuz çiftçiye tarım kredide yüksek faiz uyguluyorsunuz keşke ormanı yücelttiğiniz gibi artık tarımı da yüceltseniz!

Tarım bakanlığına atama istiyoruz. 32 aydır alım yok daha ne bekleniliyor. Sesimizin duyulması için illa birilerinin intihar mı etmesi gerekiyor. Yazık değil mi bu gençlere. Elinizi vicdanınıza koyun artık.

32 aydır Tarım ve Orman Bakanlığına atama yapılmıyor. Orman kısmına alım yapıldı. ZİRAAT MÜHENDİSLERİ, GIDA MÜHENDİSLERİ,SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLERİ,BİYOSİSTEM MÜHENDİSLERİ,VETERİNER HEKİMLER ve TEKNİKERLER, olarak mağduruz. Lütfen bize yardımcı olun.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler