Tarımda Atama Bekleyen Mühendisler, Veterinerler TBMM’den Seslendi! Mağduriyetimizi Artık Görün!

Tarım ve Orman Bakanlığında sadece Orman için tek seferde 5000 atama yapıldı. Maalesef Tarım kısmına söz verilmesine rağmen, ihtiyaç olmasına rağmen 3 yıldır atama yapılmadı. KPSS puanları yanmadan Tarıma Atama Şart!

58782
Daha Fazla Göster

My Memur olarak Tarım ve Orman Bakanlığında atama bekleyen mühendis adaylarının ve veteriner hekimlerin seslerini gündeme getirme konusunda en fazla destek veren haber sitesi olduğumuzu düşünüyoruz. Bugün de TBMM’de seslerini direkt yetkililere en yakından duyurma fırsatı buldular. 33 aydır atama yapılmayan Tarım için verilen sözlerin tutulması noktasında My Memur olarak her zaman destek vereceğimizi bilmelerini bir kez daha isteriz.

Bu kapsamda gerek 10 Şubat 2020’de TBMM’de ses getiren TARIMA ATAMA SÖZÜ TUTULSUN haykırışının bir kez daha ciddi bir şekilde ele alınmasını bekliyoruz. İşte adayların talepleri:

TARIMA ATAMA SÖZÜ TUTULSUN

#tarimaatamasözütutulsun

Bakan Bekir Pakdemirli’ye Soruyoruz! 33 Ay Oldu, Tarım Bakanlığı Personel Alımı İçin Adaylar Daha Ne Kadar Bekleyecekler?

2 yıldır atama bekliyoruz ve 5ay sonra puanlarımız yanacak. Desteklerinizi bekliyoruz.

3 senede tek istihdam görmeyen sözler verilip bekletilenler olarak lütfen bu mağduriyetin giderilmesi için yardımınızı bekliyoruz.

Adalet istiyoruz.

Hakkımız olanı istiyoruz.

33 aydır bekliyoruz.

Artık gereği yapılsın.

Bizler beklemekten usandık.

Prof. Dr. Sefer Aycan, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Kahramanmaraş Milletvekili:

Atama bekleyen 150 bin Ziraat, Gıda, Su Ürünleri Mühendisleri ve Veteriner Hekimleri temsil eden heyet ziyaretimize geldi. İki senedir Tarım Bakanlığı alım yapmadı. KPSS aldıkları yüksek puanları yanmadan atama bekliyorlar.

Mahir Polat, Cumhuriyet Halk Partisi YDK Üyesi – İzmir Milletvekili – TBMM Çevre Komisyonu Üyesi- Uluslararası Politik Ekonomi Uzmanı:

Her yıl yaklaşık 3500 kişi emekli oluyor. Okuyup büyük emek verdikleri KPSS’de yüksek not almalarına rağmen herhangi bir atama yapılmayıp kurum içi nakil yapıyorlar. 5 ay sonra aldıkları puan tercih yapamadan geçersiz olacak.

Tarıma 33 aydır atama bekleyen tüm branşlar olarak hakkımız olan atama ilanının çıkması için Yüce Meclisten Devlet Büyüklerimize seslendik gençlere kulak verin!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tarımda Atama Bekleyen Mühendisler, Veterinerler TBMM’den Seslendi! Mağduriyetimizi Artık Görün!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!