1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklanan Kurumların Tam Listesi – Taşeron Sonuçları
Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklanan Kurumların Tam Listesi – Taşeron Sonuçları

Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklanan Kurumların Tam Listesi – Taşeron Sonuçları

11 Ocak 2018 sonrası biten taşeron başvuru sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Taşeron başvuru sonucu açıklanan kurumları her gün sizler için araştırıyoruz. Taşeron başvuru sonucu açıklanan kurum ve KİT’lerin tam listesi.

A+A-

Taşeron başvuru sonuçları birer birer açıklanmaya devam ediyor. Bu akşam itibarıyla da Özellikle Dışişleri Bakanlığı taşra teşkilatı taşeron başvuru sonuçları açıklandı. Ayrıca aşağıdaki listede en güncel taşeron başvurularına dair sonuçlara ulaşabilirsiniz.

1 Ocak 2018 tarihinde yayımlanan kamu kurum ce kuruluşlarında personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı özleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idare şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 375 sayılı kanun hükmünde kararnamenin geçici 23’üncü ve geçici 24’üncü maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esaslar çerçevesinde taşeron başvuru sonuçları değerlendirilmeye komisyonlarca devam ediyor.

Dikkat! Taşeron başvuru sonuçları sadece internet sitelerinden açıklandığından siz değerli takipçilerimizin bize bildirmesi ve My Memur olarak araştırmalarımız sonucunda öğrenip sizler için yayımlamaktayız.

Bu kapsamda kendi başvuru yaptığınız birime dair başvuru sonuçlarını bize mesaj olarak veya haberimize yorum olarak yazarsanız diğer takipçilerimiz de kolaylıkla öğrenmiş olacaktır. Bu konuda yardımcı olacağınız için şimdiden taşeron sonucu bekleyen işçilerimiz adına teşekkür ederiz.

Taşeron sonucu açıklanan kurumlar; Hakkari Belediyesi, Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep, Polis Meslek Eğitim Merkezi, Kocaeli, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Denizli, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü.

Kars, Aile İl Müdürlüğü, Bilecik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Manisa, Celal Bayar Üniversitesi, Amasya, Taşova Belediye Başkanlığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon işleri ASKİ taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Personelinin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçları da açıklandı. Sakarya Üniversitesi, Yozgat Kredi ve Yurtlar Kurumu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Eyüp Devlet Hastanesi Müdürlüğü, Dışişleri Bakanlığı, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü de taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. 

Taşeron başvuru sonucu açıklanan kurumlar; SGK için TIKLAYINIZ. Konya OGM Bölge Müdürlüğü için TIKLAYINIZ. Ankara Batı Adliyesi taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. BDDK taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. Nevşehir HacıBektaş Veli Üniversitesi Taşeron sonuçları için TIKLAYINIZ. ASKİ Taşeron Başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. Sağlık Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. Dışişleri Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler