1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Taşeron Başvuru Sonucu Açıklanan Kurumların Tam Listesi 3 Ocak 2018
Taşeron Başvuru Sonucu Açıklanan Kurumların Tam Listesi 3 Ocak 2018

Taşeron Başvuru Sonucu Açıklanan Kurumların Tam Listesi 3 Ocak 2018

696 sayılı KHK ile taşeron başvurularının 2 Ocak ile 11 Ocak 2018 tarihleri arasında tamamlanmasından sonra taşeron başvuru sonuçları da kurumlar tarafından açıklanmaya başladı. Taşeron işçilere başvuru duyuruları internetten yapılacak.

A+A-

4 Aralık 2017 itibarıyla Taşeron yasası kapsamına alınacak işçiler için takvim ilerliyor. Taşeron başvurularının 11 Ocak 2018 tarihinde tamamlanmasının ardından kurumlar için de başvuru sonuçları bir bir açıklanmaya başladı.

Taşeron başvuru sonuçları açıklandıktan sonra üç iş günü içerisinde itiraz edilebilecek. Ardından kurumlar itirazlara dair listeleri yayımlayacaklar. Başvuru sonuçları için 20 Şubat tarihi son gün olarak belirtilse de tavsiye niteliğinden olduğu için süreç bir miktar uzayabilir.

My Memur olarak taşeron başvuru sonuçlarına dair açıklanan kurumları her gün sizler için takip edip yayımlamaya devam etmekteyiz. Bu kapsamda aşağıdaki listelerde şu ana kadar açıklanan kurumlara eklenen yenileri de bulabilirsiniz.

Taşeron Başvuruları Sonuç Uyarısı: Taşeron başvuru sonuçları direk Bakanlıklar tarafından olmamakta yerel alanda ille bazında olmaktadır. Bu kapsamda aşağıda yayımladığımız listeler haricinde açıklanan birçok ile ve kuruma dair sonuç vardır.

Taşeron başvurusu yaptığınız birimi internet sitesinden sürekli olarak mutlaka takip ediniz. Aşağıdaki listede olmayan sonuçlar için direk ilgili kurum sitesinin duyuru alanını takip ediniz.

Taşeron sonucu açıklanan kurumların bazıları da ayrıca şu şekildedir; Hakkari Belediyesi, Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep, Polis Meslek Eğitim Merkezi, Kocaeli, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Denizli, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kars, Aile İl Müdürlüğü, Bilecik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Manisa, Celal Bayar Üniversitesi, Amasya, Taşova Belediye Başkanlığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon işleri ASKİ taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Taşeron başvuru sonucu açıklanan kurumlar şu şekildedir; SGK için TIKLAYINIZ. Konya OGM Bölge Müdürlüğü için TIKLAYINIZ. Ankara Batı Adliyesi taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. BDDK taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. Nevşehir HacıBektaş Veli Üniversitesi Taşeron sonuçları için TIKLAYINIZ.

ASKİ Taşeron Başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
2 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler