1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Taşeron İşçilerin Kadro Listesi Açıklandı
Taşeron İşçilerin Kadro Listesi Açıklandı

Taşeron İşçilerin Kadro Listesi Açıklandı

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde, belediye bağlı birimlerde çalışan taşeron işçilerin kadro listesi açıklandı.

A+A-

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde, belediye bağlı birimlerde çalışan taşeron işçilerin kadro listesi açıklandı. Tespit ve Değerlendirme Komisyonları'nca incelenmesi sonucu Pazarlar Belediyesi bağlı birimlerde çalışan taşeron işçilerden 8 işçinin başvuruları uygun görülürken 1 işçinin başvurusu ret edildi.

Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, yaptığı açıklamada, "4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, 24/12/2017 tarih ve 696 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 127. maddesiyle 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23. madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları 10 Ocak 2018 tarih ve 65587614-903.05.99-216 sayılı Valilik oluru ile oluşturulan Tespit ve Değerlendirme Komisyonları'nca incelenmiş olup, belediyemize bağlı birimlerde çalışan taşeron işçilerin başvuruları uygun görülenler ve başvuruları red edilenler belirlendi. Buna göre Tespit ve Değerlendirme Komisyonları'nca incelenmesi sonucu Belediyemize bağlı birimlerde çalışan 9 taşeron işçiden başvuru yapan 8 işçinin başvurusu uygun görürken; 1 işçinin başvurusu red edildi. Başvuruları red edilenler, ilan tarihinden itibaren3 gün içerisinde başvurularını değerlendirilen komisyonlara Evrak Birimine kayıt yaptırmak koşuluyla yazılı olarak itirazda bulunabilirler. İşçilerimize hayırlı olsun" dedi.(MB-EFE)

İhlas Haber Ajansı İHA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler