Taşköprü Belediyesi Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

İŞKUR tarafından 19 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Taşköprü Belediyesi 7 (yedi) kamu işçisi alımı yapacak. Kamu işçisi alımlarına My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

53384
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19 Nisan 2019 yani bugün yayımlanan ilana göre Taşköprü Belediyesi kamu işçisi alımı yapacak. İşe yerleştirilecek olan kamu işçisi Beden İşçisi pozisyonunda alınacak. Kamu işçisi alımına adayların ilkokul mezunu olması yeterli olacak. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan veya evraklarını eksik teslim eden adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

Yalova İline bağlı Taşköprü Belediyesi bünyesine alınacak olan kamu işçisi alımı açık iş sayısının dört katı kadar asil ve yedek adaylar noter kurasıyla belirlenecek. Yapılacak olan kura çekilişi ise 30 Nisan 2019 tarihinde saat 10.00’da Taşköprü Belediyesi Hizmet binasında yapılacak. Son başvuru tarihi 23 Nisan 2019 olan başvuruya adaylar herhangi bir İŞKUR Merkez Müdürlüğüne veya İŞKUR web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler. Yapılacak olan kamu işçisi alımında alınan kamu işçiler geçici süreli ile işe başlatılacak.Taşköprü Belediyesi Kamu İşçisi alımı için adaylar 00004940572 ilan numarası ile başvurularını oluşturabilecekler.

Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli iş gücü talebine Taşköprü Belediyesi tarafından davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında işe gelmeyen, işi reddeden adayların başvuruları geçersiz sayılacak. Taşköprü Belediyesi Kamu İşçisi alımı için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!