1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. TBMM 18 Memur Alımı Sözlü Sınav Duyurusu
TBMM 18 Memur Alımı Sözlü Sınav Duyurusu

TBMM 18 Memur Alımı Sözlü Sınav Duyurusu

​​​​​​​Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı TBMM sözleşmeli bilişim personeli alımı kapsamında sözlü ve uygulama sınav duyurusu yapıldı. TBMM 18 memur alımı başvuru sonucu sözlü ve uygulama adayları ve sınav tarihleri My Memur haberde.

A+A-

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı TBMM 18 sözleşmeli bilişim personeli sözlü ve uygulama sınavı kapsamında aşağıdaki PDF bağlantısından adaylara ve tarihlere ulaşabilirsiniz.

TBMM Sözleşmeli 18 Bilişim Personeli Sözlü ve Uygulama Sınavı, pozisyonlar itibarıyla başarı sıralamasına göre 8 Nisan 2019 tarihinde TBMM Bilgi İşlem Başkanlığı Bakanlıklar/Ankara adresinde yapılacağı belirtildi.

TBMM PERSONEL ALIMI SINAVIN ŞEKLİ VE KONULARI

Sınav sözlü ve uygulamalı sınav şeklinde yapılabilecektir.

Sınavda, adayların kimlik tespitinde kullanılmak üzere, yanlarında fotoğraflı ve onaylı bir kimlik belgesini (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aksi halde adaylar sınava alınmayacaklardır.

Sözlü ve uygulamalı sınav konuları pozisyonlara uygun olarak yukarıdaki genel ve özel şartlarda belirtilen tüm konulardır.

TBMM PERSONEL ALIMI SINAV YERİ, TARİHİ ve DEĞERLENDİRİLMESİ

8 Nisan 2019 Pazartesi günü Saat: 10.00’da ve 8 Nisan 2019 Pazartesi günü Saat: 14.00'te gerçekleştirilecek.

Sözlü ve uygulamalı sınav tarihi, sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanacak aday listesinin ilan edildiği tarihten en az 30 gün sonra TBMM’de yapılacaktır.

Sözlü ve uygulamalı sınav 100 tam puan üzerinden değerlendirilecektir.

Sözlü ve uygulamalı sınavdan 70 puan ve üzeri puan alanlar başarılı sayılacaktır.

Başarılı sayılanlardan en yüksek puan alan adaydan başlamak koşuluyla sınav başarı sırası oluşturulacaktır.

TBMM 18 Memur Alımı Sözlü Sınav Adayları ve Tarihleri:

pdfindir.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler