TBMM 40 Memur Alımı Sözlü Sınav Listesi Açıklandı

Stenografi Kursu sözlü sınav duyurusu kapsamında TBMM'ye alınacak 40 kamu personeli alımı için sözlü listeleri belli oldu. Stenograf alımı adayları ve sözlü sınav tarihleri için tıklayınız.

featured

TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda Stenografi kursu için sözlü sınav sonucu 40 kamu personeli alımı için adaylar belli olduğu belirtildi. TBMM tarafından yapılan açıklamada sözlü sınav tarihleri ile aday listelerinin belli olduğu açıklandı.

TBMM Tutanak Hizmetleri Başkanlığının stenograf ihtiyacını karşılamak için Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı Stenografi Kursu ve Stenograflık Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda azami bir yıl süreli stenografi kursu sınavına başvuruda bulunan ve KPSS puanına göre sıralamaya giren adayların sözlü sınavları 19 Haziran ile 22 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

TBMM tarafından talep edilen belgeleri göndermeyen veya belirtilen tarihten sonra gönderen adaylar sözlü sınava katılamayacaktır. Adayların sözlü sınava gelirken yanlarında; nüfus cüzdanı (T.C. Kimlik Kartı), sürücü belgesi, pasaport, kurum kimlik kartı vb. T.C. Kimlik numarası içeren belgelerden en az ikisini bulundurması gerekmektedir.

Sözlü sınavlar TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı, Bakanlıklar – Çankaya, Ankara adresinde gerçekleştirilecektir. Sözlü Sınav Listesi için TIKLAYINIZ. Duyuru için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TBMM 40 Memur Alımı Sözlü Sınav Listesi Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!