TBMM 70 Memur Alımı Sözlü Sınav Listesi Açıklandı

Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM 70 yasama uzman yardımcısı personel alımı kapsamında sözlü sınav duyurusu yapıldı. TBMM memur alımı sözlü sınav tarihleri ile sözlü sınava girecek adayların en yüksek ve en düşük KPSS puanlarına haberimizden ulaşabilirsin

featured

Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM yasama uzman yardımcısı sözlü sınav duyurusu yayımlandı. TBMM memur alımları kapsamında sözlü sınava katılacak adaylar açıklandı. TBMM memur alımı sözlü sınavında en yüksek ve en düşük KPSS puanları da adaylar bazında açıklandı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi yasama hizmetlerinde çalıştırılmak üzere 70 adet yasama uzman yardımcısı alınması amacıyla açılan sınava başvuruda bulunan ve KPSS puanına göre sıralamaya giren adayların sözlü sınavları 21 Mayıs 2018 ile 28 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacağı açıklandı.

TBMM tarafından talep edilen belgeleri göndermeyen veya belirtilen tarihten sonra gönderen adaylar sözlü sınava katılamayacağı belirtildi.

Memur alımı sözlü sınavı! Adayların sözlü sınava gelirken yanlarında; nüfus cüzdanı (T.C. Kimlik Kartı), sürücü belgesi, pasaport, kurum kimlik kartı vb. T.C. Kimlik numarası içeren belgelerden en az ikisini bulundurması gerekmektedir. Sözlü sınavlar TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı, Bakanlıklar – Çankaya / ANKARA adresinde gerçekleştirilecektir.

TBMM memur alımı ile ilgili ek bilgi için TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı telefon numarasından detaylı bilgi alabilirsiniz. 0 (312) 420 69 72 olarak telefon numarasını kullanabilirsiniz. Sözlü Sınav Listesi için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TBMM 70 Memur Alımı Sözlü Sınav Listesi Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!