TCDD 356 İşçi Personel Alımı Kura Tarihi ve Başvuru Sonuçları Açıklandı

TCDD 2019 yılı 356 işçi alımı kapsamında 86 Tren Teşkil İşçisi, 42 Demiryolu Yol Yapım, Bakım ve Onarım Makinesi Operatörü, 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, 40 Liman Vinç Operatörü alımı kura tarihleri açıklandı.

featured

TCDD 356 işçi alımı için noter huzurunda kura çekimine katılmayacak adaylara evrak teslim tarihi ve adaylar açıklandı. 56 işçi alımı için noter huzurunda kura çekimine katılacak adaylara ve detaylara aşağıdaki “PDF” duyuru bağlantısından indirebilirsiniz.

TCDD işyerlerinde belirsiz süreli (daimi) iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere 86 Tren Teşkil İşçisi, 42 Demiryolu Yol Yapım, Bakım ve Onarım Makinesi Operatörü, 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, 40 Liman Vinç Operatörü (RTG ve SSG) toplam 356 işçi alımı İŞKUR’da 09 Nisan 2019 – 15 Nisan 2019 tarihleri arasında ilan edilmişti.

İlan edilen işgücü taleplerinden birine başvuru yapıp, Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezince işyeri bazında gönderilen listelerde bulunan kişi sayısı,  işyerine alınacak işçi sayısının 4 katından fazla olduğundan, sözlü sıvına alınacak 4 katı asıl kişi ve 4 katı yedek kişi noter huzurunda kura çekimi yapılarak belirlenecektir. 

TCDD İŞÇİ ALIMI KURA TARİHİ

Noter huzurunda kura çekimi 25 Nisan 2019 tarihinde saat 10:00 ‘da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Noter huzurunda kura çekiminde asıl olarak belirlenen kişilerin İŞKUR ilanında belirtilen şartları taşıyıp taşımadıklarının kontrolü,  TCDD tarafından duyurulacak evrak teslim tarihinde yapılacaktır.

TCDD’nin personel alımı ilanına başvuru yapıp, İŞKUR’ca gönderilen listede bulunan kişilerden istenen şartları taşımayanların başvuruları kabul edilmeyecek ve sözlü sınavına alınmayacaktır. Başvurusu kabul edilmeyenler için tutanak düzenlenecek ve İŞKUR a bildirilecektir. Yerine varsa yedek listeden aday çağrılacaktır.

TCDD İşçi Alımı Kurasına Katılacak Adaylar İçin Tıklayınız:

pdf.jpg

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TCDD 356 İşçi Personel Alımı Kura Tarihi ve Başvuru Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!