1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TCDD Memur Atama Duyurusu! KPSS 2019/2
TCDD Memur Atama Duyurusu! KPSS 2019/2

TCDD Memur Atama Duyurusu! KPSS 2019/2

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD kadrolarına KPSS 2019/2 merkezi atama sonucu yerleşenler için gerekli belge ve tüm detaylar yayımlandı.

A+A-

TCDD tarafından “KPSS-2019-2 TERCİHLERİ SONUCU TEŞEKKÜLÜMÜZE YERLEŞEN ADAYLARIN DİKKATİNE” başlıklı duyuru yayımlandı. TCDD kadrolarına ÖSYM tarafından 2019/2 merkezi atama sonucu yerleşen adaylar için gerekli belge ve dokümanlar yayımlandı. My Memur olarak gerekli bilgileri bu haberimizde TCDD memur ataması için hazırladık.

KPSS 2019/2 MEMUR ATAMA BELGE TESLİMİ

Teşekkülümüze yerleşen adayların, istenen belgeler ile birlikte 24.01.2020 tarihine kadar TCDD Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama ve Ayrılma Şubesine veya Bölge Müdürlüklerimizin (Haydarpaşa-Ankara-İzmir-Sivas-Malatya-Adana-Afyon) İnsan Kaynakları Servis Müdürlüklerine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

MEMUR ATAMASINA ESAS İSTENEN BELGELER

1) Sağlık Kurulu Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastaneleri veya Resmi Üniversite Hastanelerinden) ÖSYM KPSS 2019/2 yerleştirme sonuçlarının, ilan tarihinden sonra alınan sağlık kurulu raporları geçerlidir. Sağlık Kurulu raporlarında MUTLAKA BELİRTİLMİŞ OLACAK AYRINTILAR da şunlardır:

- Renk Muayenesi ( ishihora testi yapılmış),

- Görme Dereceleri ( sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş),

- Tarama Testi (Uyarıcı ve uyuşturucu maddeler için),

- İşitme Muayenesi (Odiyometri sonucu saf ses ortalaması) gerekiyor.

2) 2 ADET Noter Tasdikli Diploma Örneği  (Diplomanın aslı ibraz edildiği takdirde diploma fotokopisinin TCDD yetkilisi tarafından onaylanması yeterli olacaktır.),

3) 2 Adet Terhis Belgesi (Askerlik görevini yapmış olanlar için)veya Askerlik durum belgesi (Tecil yaptırmış olanlar) (E-devletten alınması geçerlidir.),

4) 2 Adet Tasdikli Nüfus Cüzdanı Örneği (Nüfus cüzdanının aslı ibraz edildiği takdirde nüfus cüzdanı fotokopisinin TCDD yetkilisi tarafından onaylanması yeterli olacaktır.),

5) 2 Adet Sosyal Güvenlik Kurumu uzun vade hizmet dökümü ( E-devlet üzerinden )

6-) 1 Adet KPDS/YDS Sonuç Belgesi (KPSS Tercih Kılavuzunda KPDS/YDS şartı bulunan pozisyonlara yerleşen adaylar için zorunludur.

7) İkametgâh (E-devlet üzerinden Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi),

8) 4 Adet Fotoğraf,

9) 2 Adet Adli Sicil Kaydı (E-devletten alınması geçerlidir.),

10) 1 Adet Plastik dosya, 2 adet gömlek dosya,

11) Formlar (İşlem yapmak için formların üzerine tıklayınız),

a) Sözleşme 1 Adet  (önlü arkalı çıktı alınıp tek sayfa halinde el yazısı ile doldurulup imzalanacak),

b) İş Talep Formu (Tek sayfa halinde el yazısı ile doldurulup imzalanacak),

c) Mal Bildirimi Formu (önlü arkalı çıktı alınıp tek sayfa halinde el yazısı ile doldurulup imzalanacak),

ç) Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (el yazısı ile doldurulup imzalanacak) istenmektedir.

Tüm formlara aşağıdaki bağlantıdan direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Belgeler ve duyuru için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler