TCDD Personel Alımı 2015

TCDD Personel Alımı 2015

6 Kişi Engelli İşçi Olarak 2 Kişi Eski Hükümlü Personel Olarak T.C. Devlet Demiryolları 'na Alınacaktır Başvuru Tarihleri 01 Nisan 2015 - 10 Nisan 2015

A+A-

T.C. Devlet Demiryolları Engelli İşçi Alımı Afyon iline 1 kişi , Çankırı iline 1 kişi ve İstanbul iline 4 kişi istihdam edilecektir. Engelli işçi alımı için Kpss şartı aranmamaktadır. Alımlar için kura çekimi veya sözlü sınav yapılacaktır. Engelli İşçi alımı için evrak teslim edenlerin sayısı 3 katını geçerse 27 Nisan 2015 tarihinde kura çekimi yapılacaktır. TCDD Engelli İşçi Alımı İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

T.C. Devlet Demiryolları eski hükümlü olarak 1 kişi Eskişehir ilinde ve 1 kişi sivas ilinde istihdam edilecektir. Eski hükümlü işçi alımı için Kpss şartı aranmamaktadır. Alımlar için kura çekimi veya sözlü sınav yapılacaktır. Eski hükümlü işçi alımı için evrak teslim edenlerin sayısı 3 katını geçerse 27 Nisan 2015 tarihinde kura çekimi yapılacaktır. Sözlü sınav 30 Nisan 2015 tarihinde yapılacaktır. TCDD Eski Hükümlü İşçi Alımı İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.