1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. TCDD Taşımacılık 353 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak
TCDD Taşımacılık 353 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak

TCDD Taşımacılık 353 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak

TCDD Genel Müdürlüğü 353 kamu personeli işçi alımı ilanı DPB'de yayımlandı. TCDD Taşımacılık işçi alımı başvuru şartları ve detayları için tıklayınız.

A+A-

T.C. Devlet Demiryolları TCDD Genel Müdürlüğü 353 personel işçi alımı duyurusu Devlet Personel Başkanlığı DPB tarafından yayımlandı. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. My Memur olarak işçi alımı ilanları yayımlanınca sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

TCDD 353 işçi alımı ilanları İŞKUR üzerinden 27 Aralık itibarıyla yayımlanmaya başlayacak. Nihai listeye kalanlar 25 Ocak’a kadar gerekli belgeleri teslim edecekler. My Memur olarak TCDD personel işçi alımı süreçleri ile ilgili olarak tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü işyerlerine görev alacak işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacaktır.

İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 4 aydır. İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebimizde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

TCDD Taşımacılık AŞ’de işe başlayan adaylar, en az 5 yıl boyunca nakil isteğinde bulunamayacaktır.

İşe başladıktan sonra 2 yıl içerisinde, sağlık durumu atandıkları işte çalışmaya elverişli olmadığı sağlık kurulu raporu ile belirlenenlerin sözleşmeleri feshedilir ve bu süreden sonra sanatsız işçi kadrolarına atamaya TCDD Taşımacılık AŞ yetkilidir.

7 yıl içerisinde isteği ile işten ayrılan veya 4857 sayılı iş kanununun 25. maddesinin 2. fıkrasına göre sözleşmesi feshedilenlerden, TCDD Taşımacılık AŞ tarafından verilen eğitim, kurs ve staj programları süresince aldığı ücretler ve bu sürelerde yapılan eğitim kurs ve staj giderlerinin ½ ’ü oranında tazminat talep edilecektir. Duyuru için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
3 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler