TEB lise önlisans lisans personel alımı başladı

Türk Ekonomi Bankası açık olan 36 pozisyon için personel alımı yapacak. TEB 36 farklı pozisyona personel alımı ilanı yayınladı. Başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

23391
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Ekonomi Bankasının (TEB) personel alımları Ağustos ayında da devam ediyor. Türk Ekonomi Bankası açık bulunan 36 pozisyon için personel alım ilanı yayınladı. Türk Ekonomi Bankasının personel alımlarına lise mezunları, önlisans mezunları ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. Ayrıca lise öğrencilerinden stajyer alımı da yapılacak. Türk Ekonomi Bankası 2 pozisyon için engelli personel alımı gerçekleştirecek. TEB personel alımı yapacağı pozisyonlara göre mezuniyet, yaş şartı ve tecrübe gibi şartlar arıyor.

Türk Ekonomi Bankasının alım yapacağı bazı pozisyonlar için aranan şartları sizler için yayınlıyoruz. Pos Uzmanı alımı için; En az lise mezunu alımlar yapılacaktır. Bankaya ait Pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, Ankara’da ikamet eden, maaş + prim sistemi ile çalışacak, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, seyahat engeli olmayan uzmanlar alınacağı belirtildi.

Operasyon Yöneticisi alımı için; Şube Operasyon Yönetimi konusunda deneyimli, bankacılık sektöründe Cari Hesaplar, Dış Ticaret, Bireysel ve Ticari Krediler konularında bilgi sahibi, ekip yönetiminde başarılı, takip, kontrol ve organizasyon yeteneği gelişmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, satış odaklı çalışabilen, erkek adaylar için askerliğini yapmış en az önlisans mezunu personel adaylar başvuru yapabilecek.

Aktif Satış Temsilcisi alımına; Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, tercihen üniversite mezunu, 28 yaşını aşmamış, maaş + prim sistemi ile çalışacak, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, tercihen saha satış tecrübesine sahip, ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, seyahat engeli olmayan adayların başvuruları kabul edilecek. Türk Ekonomi Bankasının personel alımı yapacağı diğer pozisyonlar ve başvuru şartları için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. ben bu memurluk alımına girmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!