TEB Lise Önlisans ve Lisans Personel Alımı Başvuruları Başladı Mart 2018

Türk Ekonomi Bankası (TEB) 2018 yılı personel alımı başvuruları başladı. TEB tarafından Türkiye genelinde bulunan şubelerinin personel ihtiyacını karşılamak üzere lise, önlisans ve lisans mezunu ile öğrencisi personel alımı yapılacak. Başvuru şartları ve

40266
Abone Ol
Daha Fazla

Türk Ekonomi Bankası (TEB) 2018 yılı personel alımı başvuruları başladı. TEB tarafından Türkiye genelinde bulunan şubelerinin personel ihtiyacını karşılamak üzere lise, önlisans ve lisans mezunu ile öğrencisi personel alımı yapılacak.

Türk Ekonomi Bankasının 72 farklı açık pozisyon için çok sayıda personel alımı yapacağı ilan edildi. TEB, 2018 yılı personel alımı kapsamında açık bulunan bazı pozisyonların başvuru şartlarını takipçilerimiz için bu haberimizde inceliyoruz.

TEB Aktif Satış Temsilcisi alımına lise mezunları, önlisans mezunu ve öğrencileri ile lisans mezunu ya da öğrencileri başvuru yapabilecekler. 26 yaşını aşmamış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın olmak gibi kriterler aranacak.

TEB Pos Satış Yetkilisi alımına başvuru yapabilmek için lise mezunu, önlisans mezunu, lisans mezunu ya da öğrencisi olmak gerekiyor. Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Sahada POS ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, askerlikle ilişiği bulunmayan adayların başvuru yapmaları isteniyor.

TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımına lise mezunları, önlisans mezunları, lisans mezunu ya da öğrencileri başvuru yapabilecekler. Alım yapılacak illerde ikamet etmek, MS Office programlarını kullanabilen, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek ve sabırlı olmak şartları aranıyor. Türk Ekonomi Bankasının personel alımı yapacağı 72 açık pozisyonu incelemek ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!