1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TEDAŞ 10 Memur Alımı Yapacak
TEDAŞ 10 Memur Alımı Yapacak

TEDAŞ 10 Memur Alımı Yapacak

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından 10 kamu personeli memur alımı ilanı yayımlandı. TEDAŞ personel alımı başvuru detaylarına My memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından müfettiş yardımcılığı giriş sınavı duyurusu yayımlandı. 10 kamu personeli müfettiş yardımcısı alımı için sınav detayları ve başvuru koşulları belli oldu. Başvurular 15 Şubat’ta başlıyor.

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere, Genel İdare Hizmetleri (GİH) sınıfından, 8. dereceli 10 (on) adet Müfettiş Yardımcısı kadrosuna açıktan atama yapmak amacıyla, TEDAŞ Teftiş Kurulu Yönetmeliği hükümlerine göre Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı yapılacaktır.

MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVINA KATILABİLME ŞARTLARI

ÖSYM tarafından 2017 veya 2018 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) P-48 puan türünden 75 (yetmiş beş) ve daha yüksek puan almış olmak ve sınava başvuran adaylar arasında en yüksek puandan başlanarak yapılan sıralamaya göre ilk 200 (iki yüz) kişi içinde bulunmak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde yazılı olan genel şartları taşımak,

01/01/2019 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak (01/01/1984 ve daha sonra doğanlar sınava girebileceklerdir),

En az dört yıllık eğitim veren yükseköğrenim kurumlarının hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğrenim kurumlarından mezun olmak,

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak,

Görevini devamlı olarak yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak,

TEDAŞ dışında herhangi bir kuruma karşı hizmet taahhüdünde bulunmamak,

Aday formu ile birlikte istenilen belgeleri süresi içinde ilan metninde yer alan adrese ulaştırmış olmak gerekiyor.

TEDAŞ Personel Alımı İlan Metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler