1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TEDAŞ 85 Memur Alımı Yapacak
TEDAŞ 85 Memur Alımı Yapacak

TEDAŞ 85 Memur Alımı Yapacak

ÖSYM tarafından KPSS 2018/2 tercih kılavuzu kapsamında Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü lisans mezunu 85 memur alımı yapılacak. TEDAŞ memur alımı başvuruları 20 Aralık’ta sona erecek. TEDAŞ memur alımı kadro detayları için tıklayınız.

A+A-

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü kadrolu 85 memur alımı yapılacak. TEDAŞ’a KPSS 2018/2 merkezi atama kapsamında lisans mezunu 85 kadrolu devlet memuru alımı yapılacak. KPSS 2018/2 tercihlerinde önlisans ve lise mezunu TEDAŞ personel alımı yapılmayacak.

KPSS 2018/2 tercih kılavuzunda KİT’lerle ilgili hususları da dikkate alarak tercih yapmakta fayda var. mühendis, avukat, istatistikçi ve mimar kadrolarına 85 devlet memuru alımı yapılacak. Önlisans ve ortaöğretim mezunları için TEDAŞ personel alımı tercihi bulunmuyor.

My Memur olarak hazırladığımız PDF dosyasında TEDAŞ memur alımı kadro, kontenjan detaylarına bakabilir ve hangi ilin hangi unvanda memur kadrosuna alım yaptığını inceleyebilirsiniz. Ayrıca başvuru genel şartlarına aşağıdaki ilan haberimizden ulaşabilirsiniz.

KPSS 2018/2 memur atamasında Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü kadroları için tercih yapacak adayların belirtilen istisnalar hariç olmak üzere üç yıllık hizmet süresini tamamlamadıkça yerleştirme işlemlerine katılamayacaklarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

KİT’lerle ilgili açıklama ve uyarı! (Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü’nü de kapsamaktadır.)

1 Ocak 2019 tarihinden sonra sözleşmeli personel pozisyonlarına atananlar 3 hizmet yılını tamamlamadıkça; mesleğe özel yarışma sınavıyla yardımcı olarak atanan kadrolar ile bulunulan pozisyondan farklı ve öğrenim durumu itibariyle ihraz ettikleri unvanlı kadro ve pozisyonlara yapılacak atamalar hariç olmak üzere halen görev yaptıkları kuruluşlara veya diğer kamu kurum ve kuruluşlarına atanamaz.

Kamu Görevlerine ilk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik kapsamında merkezi yerleştirme işlemlerine ve bu maddenin ikinci fıkrası kapsamında yapılacak ilanlara başvuramaz, yerleştirilseler dahi atama işlemleri yapılmaz. TEDAŞ memur alımı kontenjanları detayları için TIKLAYINIZ. KPSS 2018/2 tercih kılavuzu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler