1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TEİAŞ 193 Memur Alımı Yapacak
TEİAŞ 193 Memur Alımı Yapacak

TEİAŞ 193 Memur Alımı Yapacak

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğüne kadrolu 193 memur alımı kapsamında başvuru tercihlerinin alınacağı KPSS 2018/2 tercih kılavuzu ÖSYM tarafından yayımlandı. TEİAŞ personel alımı başvuru detayları için tıklayınız.

A+A-

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü TEİAŞ kadrolu 193 memur alımı yapılacak. TEİAŞ’a KPSS 2018/2 merkezi atama kapsamında sadece lisans mezunu 193 kadrolu devlet memuru alımı yapılacak.

KPSS 2018/2 tercih kılavuzunda KİT’lerle ilgili hususları da dikkate alarak tercih yapmakta fayda var. Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 193 memur alımı lisans mezunları için memur, biyolog ve mühendis unvanlarında olacak.

TEİAŞ tarafından Memur, Mühendis ve Biyolog kadrolarını tercih edecek adaylar için de maaş bilgilendirmesi yapılmıştı. Aşağıdaki bağlantıdan TEİAŞ’ın alacağı memur, mühendis ve biyolog kadrolarına atanacaklar için maaş detaylarına ulaşabilirsiniz.

My Memur olarak hazırladığımız PDF dosyasında TEİAŞ memur alımı kadro, kontenjan detaylarına bakabilir ve hangi ilin hangi unvanda memur kadrosuna alım yaptığını inceleyebilirsiniz. Ayrıca başvuru genel şartlarına aşağıdaki ilan haberimizden ulaşabilirsiniz.

KPSS 2018/2 memur atamasında Türkiye Elektrik İletim A.Ş. TEİAŞ Genel Müdürlüğü kadroları için tercih yapacak adayların belirtilen istisnalar hariç olmak üzere üç yıllık hizmet süresini tamamlamadıkça yerleştirme işlemlerine katılamayacaklarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

KİT’lerle ilgili açıklama ve uyarı! (Türkiye Elektrik İletim A.Ş. TEİAŞ Genel Müdürlüğü’nü de kapsamaktadır.)

1 Ocak 2019 tarihinden sonra sözleşmeli personel pozisyonlarına atananlar 3 hizmet yılını tamamlamadıkça; mesleğe özel yarışma sınavıyla yardımcı olarak atanan kadrolar ile bulunulan pozisyondan farklı ve öğrenim durumu itibariyle ihraz ettikleri unvanlı kadro ve pozisyonlara yapılacak atamalar hariç olmak üzere halen görev yaptıkları kuruluşlara veya diğer kamu kurum ve kuruluşlarına atanamaz.

Kamu Görevlerine ilk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik kapsamında merkezi yerleştirme işlemlerine ve bu maddenin ikinci fıkrası kapsamında yapılacak ilanlara başvuramaz, yerleştirilseler dahi atama işlemleri yapılmaz.

TEİAŞ memur alımı kontenjanları detayları için TIKLAYINIZ.

KPSS 2018/2 tercih kılavuzu için TIKLAYINIZ.

49447.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler