1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. TEİAŞ 4 İlde Lise Mezunu KPSS Şartsız Engelli Personel Alımı Yapacak!
TEİAŞ 4 İlde Lise Mezunu KPSS Şartsız Engelli Personel Alımı Yapacak!

TEİAŞ 4 İlde Lise Mezunu KPSS Şartsız Engelli Personel Alımı Yapacak!

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) İstanbul, Samsun, Gaziantep ve Adana illerinde çalışmak üzere KPSS Şartı Omadan toplam 9 engelli personel alımı yapacak.

A+A-

TEİAŞ engelli personel alımı yapacak. TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre TEİAŞ 2020 yılı kapsamında toplam 9 engelli personel alımı yapacağını duyurdu.

TEİAŞ ENGELLİ PERSONEL ALIMI

TEİAŞ zorunlu engeli personel istihdamı kapsamında boş olan kontenjanları için, engelli personel alımı kapsamında toplam 9 personel alacak. TEİAŞ engelli personel alımı için başvuru yapacak adaylar işse alındıklarında İstanbul, Samsun, Gaziantep ve Adana illerinde görev yapacaklar.

Başvuru yapacak olan adaylar büro personeli kadrosunda istihdam edilecekler. Alım sürekli işçi statüsünde gerçekleşecek. Başvuru yapacak olan adayların lise mezunu olması gerekiyor. KPSS şartı aranmıyor.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

TEİAŞ engelli personel alımı için başvurular İŞKUR İş İlanları kapsamında, İŞKUR internet sitesi veya İŞKUR şubeleri tarafından alınacak. Adaylar 2 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilecekler. Başvuru yapacak olan adayların lise mezunu ve en az Yüzde 40 engelli raporunun bulunması gerekiyor.

BÜRO İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURUDA ARANILAN ŞARTLAR:

1. Lise ve dengi okul mezunu olmak

2. Engelli Sağlık Kurulu Raporu ile en az %40 engeli olduğunu belgelendirmek.

3.İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşımak

4.Öncelik Hakkına Sahip Olarak Başvuran Adaylar için Öncelik Durumunu Gösterir Belge

İLAN METNİ VE KADROLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler