1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. TEİAŞ KPSS 2018/2 Memur Atama Duyurusu
TEİAŞ KPSS 2018/2 Memur Atama Duyurusu

TEİAŞ KPSS 2018/2 Memur Atama Duyurusu

TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından memur atama duyurusu yayımlandı. KPSS 2018/2 merkezi memur atamaları ile TEİAŞ kadrolarına yerleşen memur adaylarından istenen belgeler ve yapılacak işlemler açıklandı.

A+A-

TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından memur atama duyurusu yayımlandı. ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan KPSS 2018/2 merkezi memur atamaları ile TEİAŞ kadrolarına yerleşen memur adaylarından istenen belgeler ve yapılacak işlemler açıklandı.

KPSS 2018/2 ile TEİAŞ’a yerleştirilen tüm adayların değerlendirme komisyonu ile görüşmek üzere istenilen belgelerle birlikte aşağıda belirtilen 17 ve 18 Ocak 2019 tarihlerinde aşağıdaki adreste hazır bulunmaları gerektiği belirtildi.

Memur adaylarının Teiaş Genel Müdürlüğü, Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. A Blok Kat:14 Oda:38 Eğitim Salonu Balgat / Ankara adresine başvuru yapmaları gerekiyor. Askerde olan adayların birliklerinden alacakları muhtemel terhis tarihini de belirtir belge ile istenilen evrakları 17 Ocak 2019 tarihinden önce TEİAŞ’a göndermeleri gerekiyor.

Atamaya esas istenen belgeler; Öğrenim veya çıkış belgesinin aslı veya sureti, 4 adet vesikalık fotoğraf, adres belgesi, sağlık durumu beyanı, adli sicil belgesi, askerlik durum belgesi, varsa YDS sonuç belgesi.

Kamuda hizmeti bulunan adaylar için daha önce veya halen görev yaptıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesi, ortaokul veya lisede hazırlık eğitimi almış adayların buna ilişkin belge sureti olarak belirtildi. TEİAŞ KPSS 2018/2 memur atama duyurusu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler