1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü 4 engelli personel alacak! Büro işçisi alımı Ocak 2020
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü 4 engelli personel alacak! Büro işçisi alımı Ocak 2020

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü 4 engelli personel alacak! Büro işçisi alımı Ocak 2020

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2020 engelli personel alımı kapsamında önlisans mezunu toplam 4 büro işçisi alımı yapacak.

A+A-

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü engelli personel alımı yapacak. Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü (Tekirdağ MEM) tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre, engelli personel alımı kapsamında, önlisans mezunu, toplam 4 personel alımı yapacağını duyurdu.

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2020 engelli personel alımı kapsamında toplam 4 işçi alacak. Alımı yapılacak olan işçiler büro işçisi unvanı ile görev yapacaklar. Başvuru yapacak olan adayların önlisans mezunu olması ve engelli sağlık kurulu raporunda en az %40 engelli olduğunu belgelendirmesi gerekiyor.

Alım için ikamet şartı aranıyor. Başvuru yapacak olan engelli adayların, Kapaklı, Ergene, Süleymanpaşa, Marmara Ereğlisi, Tekirdağ Merkez, Şarköy, Saray/Tekirdağ, Muratlı, Malkara, Hayrabolu, Çorlu, Çerkezköy ilçelerinde oturması tercih ediliyor.

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Tekirdağ İşkur Şubeleri aracılığı ile veya İŞKUR İş İlanları kapsamında İŞKUR internet sitesi üzerinden çevrim içi olarak gerçekleştirmesi gerekiyor. Başvurular 3 Şubat 2020 tarihine kadar devam edecek.

SÖZLÜ SINAV DUYURUSU VE BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

1- Belirlenen sayının 4 (Dört) katı kadar asıl adaylar sözlü sınava tabi tutulacaktır. Sözlü sınav için nihai listede yer alan adayların; hangi belgeleri teslim edeceği, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi web sayfasında  ilan edilecek olup, ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

2- Sözlü sınav tarihi, yeri ve sınava girecek adayların teslim etmeleri gereken belgeler ve belge teslim tarihi Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi web sayfasında yayımlanacaktır. Ayrıca yazılı vb. tebligatta bulunulmayacaktır.

3- Sınav öncesi yapılacak belge tesliminde şartları taşımadığı anlaşılan adaylar ile eksik belge veren ve belge vermeyen adaylar sınava alınmayacaktır.

SÖZLÜ/UYGULAMALI SINAV İŞLEMLERİ

1- Yapılan sözlü/uygulamalı sınav sonucunda asıl ve yedek başarılı olan adaylar Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi web sayfasında yayımlanacaktır. Ayrıca yazılı vb. tebligatta bulunulmayacaktır.

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ

Sınav sonuçlarına, sonuçların açıklanmasından itibaren 2 iş günü içerisinde sınav kuruluna yazılı olarak itiraz edilebilir. İtirazlar, sınav kurulunca 5 (beş)  iş günü içerisinde değerlendirilerek karara bağlanır ve itiraz edenin adresine iadeli ve taahhütlü olarak posta ile bildirilir. T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı, telefonu, adresi ve imzası olmayan dilekçeler, faks ile yapılan itirazlar ve süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

GERÇEĞE AYKIRI BEYAN

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin, sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış dahi olsa iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanunun ilgili hükümleri uygulanmak üzere, Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler