Tekirdağ Muratlı SYDV 1 Memur Alım İlanı Nisan 2019

Tekirdağ Muratlı SYDV personel alım ilanı yayımladı. Peki, memur alımı ilanına başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman sona erecek? Tekirdağ Muratlı SYDV memur alımı ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

featured

Memur adaylarını sevindiren haber geldi. Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Tekirdağ Muratlı SYDV için kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki, SYDV personel alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Tekirdağ Muratlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 personel alımı yapılacaktır. Tekirdağ Muratlı SYDV’ye yapılacak personel alımı Muhasebeci kadrosunda olacak.

Tekirdağ Muratlı SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin (İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık) bölümlerinin herhangi birinden veya İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olanlar başvuru yapabilecek.

Başvurmak isteyen memur adayları Muhasebe iş ve işleyişine haiz olanlar,( en az 12 ay süresince muhasebe alanında deneyimi olan ve çalıştığı firmadan ayrıca istenecek. ) başvuru yapabilecek.

Aynı zamanda adayların vakfın bulunduğu ilçede ikamet ediyor olmak, en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak gibi şartlar aranıyor.

Tekirdağ Muratlı SYDV personel alım ilanına başvurular Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyen adayların en geç 7 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tekirdağ Muratlı SYDV 1 Memur Alım İlanı Nisan 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!