1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 80 Kamu Personeli İşçi Alımı! KPSS’siz – En Az İlköğretim
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 80 Kamu Personeli İşçi Alımı! KPSS’siz – En Az İlköğretim

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 80 Kamu Personeli İşçi Alımı! KPSS’siz – En Az İlköğretim

6 Kasım 2019 tarihi itibarıyla İŞKUR üzerinden KPSS şartsız 80 kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. Namık Kemal Üniversitesine 80 işçi alımı için başvurular başladı. Üniversite işçi alımı başvuru detaylar My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ne 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (D) fıkrası hükümleri uyarınca 4857 sayılı İş Kanununa tabi Sürekli İşçi olarak istihdam edilmek üzere 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasına Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğe göre, İş-Kur üzerinden 80 adet daimi işçi ilanı yayınlanmıştır.

PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

26 adet Temizlik Personeli,

11 adet Temizlik Personeli-Engelli,

8 adet Temizlik Personeli-Eski Hükümlü,

30 adet Güvenlik Görevlisi,

5 adet Hastane Hizmetlisi

657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNU’NUN 4’ÜNCÜ MADDESİNİN (D) FIKRASI HÜKÜMLERİ:

D) İşçiler: 657 DMK 4’üncü maddede yer alan (A), (B) ve (C) fıkralarında belirtilenler dışında kalan ve ilgili mevzuatı gereğince tahsis edilen sürekli işçi kadrolarında belirsiz süreli iş sözleşmeleriyle çalıştırılan sürekli işçiler ile mevsimlik veya kampanya işlerinde ya da orman yangınıyla mücadele hizmetlerinde ilgili mevzuatına göre geçici iş pozisyonlarında altı aydan az olmak üzere belirli süreli iş sözleşmeleriyle çalıştırılan geçici işçilerdir. Bunlar hakkında bu Kanun hükümleri uygulanmaz.

30 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1- Türk vatandaşı olmak.

2- 18 yaşını tamamlamış olmak.

3- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4- Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak.

5- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

6- Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak.

7- Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

8- Her aday, Türkiye İş Kurumunda (İŞKUR) yayımlanan listede belirtilen bir işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

9- Adayların, başvurunun son günü itibarıyla duyurumuz ve ekinde yer alan tabloda meslek kollarına uygun olarak talep edilen öğrenim durumu ve özel şartlara haiz olmak.

10- Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

Diğer tüm ilanlar ve başvuru için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler