1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Akademik Personel Alıyor
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi toplam 16 akademik personel alımı yapacağını duyurdu.

A+A-

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Dr. Öğretim görevlisi ve Doçent kadrolarında alım gerçekleştirecek. Doçent kadrolarında alım daimi statü olarak yapılacak.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi akademik personel alımında kadro dağılımları ise şöyle sıralanıyor. Dr. Öğretim görevlisi unvanıyla 12,Doçent unvanıyla 4 olmak üzere  toplamda 16 akademik personel alım gerçekleşecek. Yapılacak olan akademik alım Diş Hekimliği Fakültesi, Tıp Fakültesi, İlahiyat, Fen, Ziraat Çorlu Mühendislik fakültelerine olacak.

Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar, başvurdukları; anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri, özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, doktora/tıpta uzmanlık belgesi ve bilimsel çalışma yayın listesini (4) takım dosya ile beraber başvuracaklar.

Doçent başvuruda bulunacak adayların başvuracakları bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, Doçentlik Başarı Belgesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını (4) dört takım dosya ile beraber başvuru yapabilecekler.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşıyan Doçent kadrolarına başvuracak adayların Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvuru yapabilecekler. Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların ise ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekiyor. İlana son başvuru tarihi ise 26 Ekim 2018 olarak belirtiliyor. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Akademik Personel Akademik Personel alımı için DPB sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler