1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Temmuz 2014 E-Bordro Öğrenmek için TIKLAYINIZ
Temmuz 2014 E-Bordro Öğrenmek için TIKLAYINIZ

Temmuz 2014 E-Bordro Öğrenmek için TIKLAYINIZ

Temmuz 2014 E-Bordro, maliye bakanlığı Temmuz 2014 E-Bordro, maliye bakanlığı ebordro, ebordro temmuz ayı, ebordro temmuz 2014, temmuz 2014 maaş bordrosu, muhasebet genel müdürlüğü bordro, sağlık personeli bordro, sağlık personeli maaş bodro, temmuz bodro

A+A-

Temmuz 2014 Tarihine ait maaş  E-bordroları açıklandı. Hangi personel ne kadar maaş alacak? Sağlık Personelleri Temmuz ayında ne kadar maaş alacak?

Sağlık Personelleri dahil kamuda çalışan tüm devlet memurlarının merakla bekledikleri Ebordro lar Maliye Bakanlığı Muhasebet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Hangi memur ne kadar maaş alacak? Hangi memurun ne kadar kesintisi olacak tüm bu bilgilere ulaşabileceği e-bordro lar açıklandı.

Temmuz 2014 tarihine ait bordrolar özellikle tüm kamu personeli tarafından merakla beklenmekte idi. Yetkili sendika tarafından 2014 yılına ait seyyanen zam uygulaması ile yılın tamamı için 175 TL brüt ücret almış ve yılın lk altı ayına ait enflasyon rakamı ile memur maaşları erimişti. aşağıda verilen linkte Temmuz 2014 e-bordro nuza erişebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece T.C. Kimlik No, Memuriyet Sicil No, Emekli Sicil No, bordro Yılı, bordro ayı ve güvenlik rakamlarını girmek olacak.

Temmuz 2014 E-Bordro TIKLAYINIZ

Personel Sağlık Tr Haber

Sağlık personeli Haber Platformu

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.