TEMSAN Mühendis Alımı

TEMSAN Mühendis Alımı

Türkiye Elektro Mekanik Sanayii Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Olarak Elektrik Mühendisi, Makine Mühendisi Alıyor Son Başvuru 18 Mart 2015

A+A-

Türkiye Elektro Mekanik Sanayii Genel Müdürlüğü 'nde istihdam edilecek 2 kişi Diyarbakır ilinde çalıştırılacaktır.

Elektrik Mühendisi olarak alınacak kişi için şartlar şöyle; 4 Yıllık Elektrik Mühendisliği Bölümü Mezunu Olmak. MS Office, Autocad veya Solid programlarını etkin bir şekilde kullanmak, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak, YDS’ den en az 60 ve üzeri puan almış olmak şart. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Makine Mühendisi olarak alınacak kişi için şartlar şöyle; 4 Yıllık Makine Mühendisliği Bölümü Mezunu Olmak.  MS Office, Autocad veya Solid programlarını etkin bir şekilde kullanmak, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak, Mesleki ile ilgili en az bir yıl iş tecrübesine sahip olduğunu çalıĢma belgesi ve SGK Hizmet dökümü ile belgelemek. YDS’ den en az 60 ve üzeri puan almış olmak şart. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler