1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına Yerleştirilen Adaylara İlişkin Duyuru
Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına Yerleştirilen Adaylara İlişkin Duyuru

Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına Yerleştirilen Adaylara İlişkin Duyuru

Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında DPB Tarafından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına Yerleştirilen Adaylara İlişkin Duyuru

A+A-

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Terörle Mücadele Kanununun Ek 1’inci Maddesi Hükümleri Gereğince Devlet Personel Başkanlığı Tarafından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına Yerleştirilen Personel Hakkında Duyuru Yayımladı.

 Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından 17 Mart 2015 Salı günü gerçekleştirilen atama kurası sonucu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı emrine yerleştirilen personelin aşağıda belirtilen belgeleri hazırlayarak 03 Nisan 2015 tarihine kadar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı 7’nci kat (732 no’lu oda) Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Eskişehir Yolu 2151. Cadde No:154 Çankaya/ANKARA adresine teslim etmeleri veya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüklerine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlgililerin adreslerine atama işlemleri için ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İSTENEN BELGELER

1- Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi

2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

3- 4 Adet Vesikalık Fotoğraf

4- Askerlik Durum Belgesi

5- Beyan formu

İrtibat Telefonları:

0 (312) 201 57 07- 23 - 29 - 40 - 41

Duyuru Metni İçin Tıklayınız

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler