1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. THSK Türkiye Saha Epidemiyolojisi Sertifikalı Eğitim Programına Başvurular Başladı
THSK Türkiye Saha Epidemiyolojisi Sertifikalı Eğitim Programına Başvurular Başladı

THSK Türkiye Saha Epidemiyolojisi Sertifikalı Eğitim Programına Başvurular Başladı

Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun Türkiye Saha Epidemiyolojisi Sertifikalı Eğitim Programı başvurulaır devam ediyor. Son başvuru tarihi 15 Ekim 2017 olarak ilan edildi. Detaylı bilgi haberimizde.

A+A-

Türkiye Saha Epidemiyolojisi Sertifikalı Eğitim Programı başvuruları devam ediyor.  Türkiye Halk Sağlığı Kurumu THSK Erken Uyarı-Cevap ve Saha Epidemiyolojisi Daire Başkanlığı tarafından yürütülen Türkiye Saha Epidemiyolojisi Sertifikalı Eğitim Programı’na Saha Epidemiyologu olarak eğitilmek üzere önümüzdeki dönem için yeni kursiyerler alınacağı ilan edildi.

 

THSK Saha Epidemiyolojisi Sertifikalı Eğitim Programına başvurular 15 Ekim 2017 tarihine kadar yapılabilecek. Adayların bu tarihe kadar özgeçmiş başvuru formunu doldurarak Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Genel Evrak Sağlık Mahallesi Prof. Dr. Nusret Fişek Caddesi 06100 Sıhhiye Ankara adresine elden ya da kargo yolu ile ulaştırmaları gerekiyor.

 

Saha Epidemiyolojisi Sertifikalı Eğitim Programına Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşların merkez ve taşra teşkilatında görev yapan pratisyen hekim, halk sağlığı, enfeksiyon hastalıkları ve mikrobiyoloji uzmanları başvuru yapabilecekler. Kursiyerler kurumlarının olurları da alınarak 2 yıl süre ile geçici görevle Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’nda görevlendirilecekler. Türkiye Saha Epidemiyolojisi Sertifikalı Eğitim Programına ilişkin detaylı bilgi ve başvuru formu için TIKLAYINIZ.

Bknz: Personel Sağlık - Sağlık Personeli Haberleri

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler