1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Personel Alımı 2015
Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Personel Alımı 2015

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Personel Alımı 2015

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı, Trabzon, Dalaman(Muğla), Bodrum(Muğla), İzmir, Adana İllerine Personel Alınacak

A+A-

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Merkez Trabzon, Dalaman(Muğla), Bodrum(Muğla), İzmir, Adana Havalimanları bölgesinde,vardiyalı sistemde (sabah, akşam, gece) çalışabilecek, Sabıka Kaydı Olmayan, Herhangi bir sağlık problemi olmayan (astım, bronşit, hepatit, belfıtığı vs.) , tercihen havalimanlarına yakın ilçelerde ikamet eden aşçı yardımcıları alınacaktır. Kişiler CV lerini sibel.yurtsever@doco.com.tr adresine gönderebilirler. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Merkez Trabzon, Dalaman(Muğla), Bodrum(Muğla), İzmir, Adana Havalimanları bölgesinde,vardiyalı sistemde (sabah, akşam, gece) çalışabilecek, Sabıka Kaydı Olmayan, Herhangi bir sağlık problemi olmayan (astım, bronşit, hepatit, belfıtığı vs.) , tercihen havalimanlarına yakın ilçelerde ikamet eden aşçılar alınacaktır. Kişiler CV lerini sibel.yurtsever@doco.com.tr adresine gönderebilirler. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Merkez Trabzon, Dalaman(Muğla), Bodrum(Muğla), İzmir, Adana Havalimanları bölgesinde,vardiyalı sistemde (sabah, akşam, gece) çalışabilecek, E sınıfı ehliyeti olan , SRC 2 VE 4 Belgeleri ve Psiko Teknik Belgesine sahip, ağır vasıta deneyimi olan, Sabıka Kaydı Olmayan, Herhangi bir sağlık problemi olmayan (astım, bronşit, hepatit, belfıtığı vs.) , tercihen havalimanlarına yakın ilçelerde ikamet eden Şoförler alınacaktır. Kişiler CV lerini sibel.yurtsever@doco.com.tr adresine gönderebilirler. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Merkez İstanbul Atatürk Havalimanı bölgesinde, en az ilkokul mezunu, vardiyalı sistemde (sabah, akşam, gece) çalışabilecek, Sabıka Kaydı Olmayan, Herhangi bir sağlık problemi olmayan (astım, bronşit, hepatit, belfıtığı vs.) , tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Temizlik Görevlileri alınacaktır. Kişiler öncelikle İş ve Meslek Danışmanı Elif DUMAN İMDAT ile görüşecektir. Oluşturulacak isim listesi ile kişiler havalimanına yönlendirilecektir.  İlan Metni İçin Tıklayınız.

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Merkez İstanbul Atatürk Havalimanı bölgesinde, en az ilkokul mezunu, vardiyalı sistemde (sabah, akşam, gece) çalışabilecek, Sabıka Kaydı Olmayan, Herhangi bir sağlık problemi olmayan (astım, bronşit, hepatit, belfıtığı vs.) , tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bulaşıkçılar alınacaktır. Kişiler öncelikle İş ve Meslek Danışmanı Elif DUMAN İMDAT ile görüşecektir. Oluşturulacak isim listesi ile kişiler havalimanına yönlendirilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Merkez İstanbul Atatürk Havalimanı bölgesinde, vardiyalı sistemde (sabah, akşam, gece) çalışabilecek, E sınıfı ehliyeti olan , SRC 2 VE 4 Belgeleri ve Psiko Teknik Belgesine sahip, ağır vasıta deneyimi olan, Sabıka Kaydı Olmayan, Herhangi bir sağlık problemi olmayan (astım, bronşit, hepatit, belfıtığı vs.) , şoförler alınacaktır. Kişiler öncelikle İş ve Meslek Danışmanı Elif DUMAN İMDAT ile görüşecektir. Oluşturulacak isim listesi ile kişiler havalimanına yönlendirilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Merkez İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı bölgesinde vardiyalı sistemde (sabah, akşam, gece) çalışabilecek, E sınıfı ehliyeti olan , SRC 2 VE 4 Belgeleri ve Psiko Teknik Belgesine sahip, ağır vasıta deneyimi olan, Sabıka Kaydı Olmayan, Herhangi bir sağlık problemi olmayan (astım, bronşit, hepatit, belfıtığı vs.) şoförler alınacaktır. Kişiler öncelikle İş ve Meslek Danışmanı Elif DUMAN İMDAT ile görüşecektir. Oluşturulacak isim listesi ile kişiler havalimanına yönlendirilecektir.  İlan Metni İçin Tıklayınız.

Thy Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. Merkez Trabzon, Dalaman(Muğla), Bodrum(Muğla), İzmir, Adana Havalimanları bölgesinde,vardiyalı sistemde (sabah, akşam, gece) çalışabilecek, Sabıka Kaydı Olmayan, Herhangi bir sağlık problemi olmayan (astım, bronşit, hepatit, belfıtığı vs.) , tercihen havalimanlarına yakın ilçelerde ikamet eden yükleme boşaltma işçileri alınacaktır. Kişiler CV lerini sibel.yurtsever@doco.com.tr adresine gönderebilirler. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Diğer Özel ve Kamu İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.