THY lisans mezunu ve öğrencisi memur alıyor

Türk Hava Yolları A.O. (THY) tarafından çok sayıda memur alımı yapılacak. THY Bilgi Teknolojileri alanında istihdam edilmek üzere lisans mezunu ve öğrencisi personel alınacak. aynı zaman THY pilot alım başvuruları da devam ediyor.

23643
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Hava Yolları A.O. (THY) tarafından çok sayıda memur alımı yapılacağı ilan edildi. Türk Hava Yolları A.O. bünyesinde Bilgi Teknolojileri alanında istihdam edilmek üzere 32 farklı pozisyona memur alımı gerçekleştirilecek. Türk Hava Yollarının bu alımlarına lisans mezunları başvuru yapabilecek. Aynı zamanda part-time çalışmak üzere lisans 3. veya 4. Sınıf öğrencileri de başvuru yapabilecek. THY pilot alımı başvuruları da devam ediyor. Türk Hava Yolları memur alımlarına yeterli başvuru yapıldığı zaman ilanlar yayından kaldırılacak.

Adaylar başvurularını internet üzerinden yapacaklar, bunun dışında herhangi bir yolla yapılan başvurular dikkate alınmayacak. Adaylar sadece bir pozisyona başvuru yapabilecekler. Türk Hava Yolları A.O. Bilgi Teknolojileri alanında personel alımına başvuru yapabilmek için; T.C. vatandaşı olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 01 Ocak 1978 tarihinden sonra doğmuş olmak gerekiyor. Ayrıca seyahat engeli olmamak, takım çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek olmak, araştırmayı, öğrenmeyi ve keşfetmeyi sevmek, teknolojiyi ve yenilikleri takip etmek, analitik düşünce ve problem çözme yeteneğine sahip olmak gibi kriterler aranıyor.

Bilgi Teknolojileri alanında part-time çalışmak isteyenler için; Üniversitelerin istenilen bölümlerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak, haftada 2 günü tam zamanlı olmak üzere en az 20 saat çalışabilecek olmak, ekip çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek olmak, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek olmak gibi şartlar aranıyor. Türk Hava Yolları A.O. Bilgi Teknolojileri alanında memur alınacak pozisyonlar, aranan şartlarla ilgili detaylı bilgi ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!