THY önlisans mezunu memur alıyor

THY, önlisans mezunu Simülatör Teknisyeni ile önlisans mezunu Paramedik memur alımı yapacak. Türk Hava Yollarının Kaptan Pilot ve İkinci Pilot alımları da devam ediyor. Detaylı bilgi haberimizde.

23438
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Hava Yolları A.O. (THY) tarafından memur alımı yapılacağı ilan edildi. Türk Hava Yolları A.O. bünyesinde istihdam edilmek üzere önlisans mezunu personel alımı gerçekleştirilecek. THY, önlisans mezunu Simülatör Teknisyeni ile önlisans mezunu Paramedik memur alımı yapacak. Türk Hava Yollarının Kaptan Pilot ve İkinci Pilot alımları da devam ediyor. Adaylar başvurularını THY’nın resmi internet sitesinden yapabilecekler. Başvuru sırasında adaylardan herhangi bir ücret alınmıyor. THY personel alımlarında KPSS şartı aranmıyor.

THY A.O. Simülatör Teknisyeni alımına başvuru yapabilmek için; T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1978 ve sonrasında doğmuş olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak, iyi derecede İngilizce bilmek gerekiyor. Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Elektronik ve Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Yüksek Teknisyenliği, Endüstriyel Elektronik, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Mekatronik, Telekomünikasyon bölümlerinden önlisans düzeyinde mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler.

THY A.O. Bay Paramedik personel alımına başvuru yapabilmek için; T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1980 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, en az B sınıfı ehliyete sahip olmak şartları aranıyor. Sağlık Meslek Yüksekokullarının Paramedik bölümünden (İlk ve Acil Yardım Teknikerliği ya da Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği) mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler. Türk Hava Yolları A.O. personel alımları ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!