1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. THY Part Time Öğrenci Alımı Yapıyor! Şubat 2019
THY Part Time Öğrenci Alımı Yapıyor! Şubat 2019

THY Part Time Öğrenci Alımı Yapıyor! Şubat 2019

Türk Hava Yolları Üniversite 3. sınıf öğrencisi (Bilgisayar Mühendisliği Bölümü) alımı yapacak. Part-Time THY  personel alımı başvuru şartlarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

THY A.O Bilgi Teknolojileri Alanında Part-Time üniversite 3. Sınıf öğrencisi alımı yapacak. THY personel alımı başvurularına dair tüm detayları My memur olarak hazırladık. THY’de yarı zamanlı öğrenci olarak çalışmak için aşağıdaki şartlara niteliklere sahip olmak gerekiyor.

THY Personel Alımı Başvuru Şartları

T.C. vatandaşı olmak, Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünde 3. Sınıf öğrencisi olmak ve olduğunu belgeleyebilmek gerekiyor. (Herhangi bir bölümde öğrenimine devam eden ve Yazılım (JAVA) pozisyonu dışında çalışmak isteyen adaylarımız diğer Part-Time ilanımıza başvurabilir.)

THY Personel Alımı Özel Şartları

100’lük sistemde en az 70, 4’lük sistemde en az 2,72 genel not ortalamasına sahip olmak ve olduğunu belgeleyebilmek, Yazılım (JAVA) pozisyonunda uzmanlaşmayı hedeflemek, İstanbul’daki ofislerde çalışılacak olup haftanın en az 2 günü tam zamanlı olmak üzere, en fazla 30 saat çalışabilmek, İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak) gerekiyor.

THY Personel Alımı Aranan Nitelikler

Bilişim alanına ilgi duyan, Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, Proaktif ve analitik düşünce yeteneğine sahip, araştırmaya ve öğrenmeye açık, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Düzenli raporlama ve dokümantasyona önem veren, MS Office araçlarını iyi seviyede bilen part-time çalışma arkadaşları arandığı bilgisi verildi.

THY personel alımı şartlarını taşıyan adayların, ilana THY internet sitesi üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yukarıdaki şartları taşımayanların ve kurumsal web sitesi başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir. İlan 15 Mart 2019 tarihine kadar yayında kalacaktır.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Başvuru için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler