1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. THY Part Time Üniversite Öğrencisi Alımı Yapıyor
THY Part Time Üniversite Öğrencisi Alımı Yapıyor

THY Part Time Üniversite Öğrencisi Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları BT alanında yarı zamanlı çalışma arkadaşları arıyor. THY part time eleman alımı için üniversite bölümlerini ve çalışma şartlarını ilan etti. THY part time iş başvurusu başladı.

A+A-

THY A.O BT Alanında Part-Time eleman alımı yapacak. THY part time üniversite öğrencisi alımı yapmak için başvuru sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

THY iş başvurusu için genel şartlar şunlardır; T.C. vatandaşı olmak, adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin aşağıdaki bölümlerinden birinde öğrenimine devam ediyor olması gerekiyor.

Adli Bilişim Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar Bilimler Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar-Enformatik, Bilişim Sistemleri mezunları başvuru yapabilecek.

Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilişim Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği), Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği mezunları başvuru yapabilecek.

Endüstriyel Tasarım (Endüstri Ürünleri Tasarımı ), Enformasyon Teknolojileri, Enformatik, Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İşletme Enformatiği, İşletme Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği mezunları başvuru yapabilecek.

Matematik, Matematik Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Üretim Sistemleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Yazılım ve Bilişim Mühendisliği ve Yönetim Bilişim Sistemleri mezunları başvuru yapabilecek.

Belirtilen bölümlerde lisans 3.sınıf öğrencisi olan ve belgeleyebilen, Haftada 2 günü tam zamanlı olmak üzere, en az 20 saat çalışabilecek, İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak) gerekiyor.

Aranan Nitelikler şunlardır; Bilişim sektörüne kendini yakın hisseden ve Bilgi Sistemleri kapsamındaki faaliyetlere ilgili, Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek olan, Proaktif ve analitik düşünce yeteneğine sahip,  Düzenli raporlama ve dokümantasyona önem veren,

MS Office araçlarını çok iyi bilen, Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, ikna yeteneği yüksek part-time çalışma arkadaşları arıyoruz.

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol; Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana kurumsal web sitemiz üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yukarıdaki şartları taşımayanların ve kurumsal web sitesi başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir.

İlan yeterli başvuru alınana kadar yayında kalacaktır. İlan kriterlerini sağlayan adayların tümü, Sözel/Sayısal Yetenek ve İngilizce yazılı sınavına davet edilecektir. Çalışma yeri İstanbul olup çalışma süresince THY A.O. operasyonunun olduğu tüm yerlerde görevlendirme yapılabilir.

Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir. Tüm süreç sonunda başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacak olup işe başlama belgeleri hazırlamaları istenecek ve adayın istenen belgeleri teslim etmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacaktır. Başvuru için TIKLAYINIZ

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler