1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. THY Teknik En Az Lise Mezunu Personel Alacak! Kasım 2019 - Turkish Technic
THY Teknik En Az Lise Mezunu Personel Alacak! Kasım 2019 - Turkish Technic

THY Teknik En Az Lise Mezunu Personel Alacak! Kasım 2019 - Turkish Technic

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. “B2 Lisanslı Uçak Bakım Teknisyeni” alımı ilanı yayımladı. THY Teknik bünyesinde personel alımı başvuru şartları ve detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Türk Hava Yolları Teknik 2019 yılı personel alımları kapsamında en az lise mezunu teknisyen alımı ilanı yayımladı. KPSS şartsoz personel alımı “B2 Lisanslı Uçak Bakım Teknisyeni” unvanında olacak. THY teknik personel alımı başvuru şartları ve koşullarını araştıran adaylar için “My Memur” olarak tüm detayları hazırladık.

THY TEKNİK “Turkish Technic” PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

- T.C. vatandaşı olmak

- Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak,

- Erkek adaylar için; askerliğini yapmış olmak,

- Daha önce THY A.O. veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle  ayrılmış olmamak,

- Seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmak,

- CEFR (Common European Framework of Reference for Languages) kriterlerine göre en az  A2 Seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak,

- En az lise mezunu olmak gerekiyor.

THY TEKNİK “Turkish Technic” PERSONEL ALIMI ARANAN NİTELİKLER

- B737NG tipinin işli olduğu B2 Hava aracına bakım lisansına sahip olmak,

- En az 3 yıl B737NG tipinde fiilen çalışmış olup, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmak,

- Problem çözme becerisine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,

- Ekip çalışmasına uygun,

- Araştırmacı ve yeniliklere açık olmak nitelikleri gerekmektedir.

THK Teknik’te Sosyal İmkânlar Nelerdir?

Turkish Technic, çalışanlarına önemli sosyal olanaklar sağlar. Geniş bir bölgeye yayılmış servis ağı, yemek, özel sağlık sigortası, çalışan aileleri için sunulan özel sağlık sigortası indirimleri, doğum, emzirme, ölüm, evlenme yardımları, kadın çalışanlar için kreş imkanı ya da yardımı, ücretsiz ve indirimli yurt içi/yurt dışı uçuş imkanları, vize kolaylığı, tüm dünyada anlaşmalı konaklama olanakları söz konusu hizmetler arasında yer alır.

THY TEKNİK HAKKINDA

Turkish Technic yüksek nitelikli teknik ve uzman personeliyle, başta THY A.O. olmak üzere, dünyanın her ülkesinden gelen onlarca hava yolu şirketine ait uçakların motor ve komponentlerine yaptığı bakımlarla ve bu şirketlere vermiş olduğu mühendislik hizmetleriyle havacılık sektöründe farkyaratmaya devam ediyor.

Güvenilirliği, tecrübesi, rekabetçi yapısı ve kalite odaklılığı ile dünyanın en önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik ve AR-GE kuruluşları arasına giren Turkish Technic’in Konya lokasyonunda görevlendirmek üzere, alanında deneyimli B2 Lisanslı Uçak Teknisyeni arıyoruz.

THY Teknik personel alımı başvuru için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler