1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. THY Teknik Part Time Personel Alımı İlanı Yayımladı! Üniversite 2. 3. Sınıf
THY Teknik Part Time Personel Alımı İlanı Yayımladı! Üniversite 2. 3. Sınıf

THY Teknik Part Time Personel Alımı İlanı Yayımladı! Üniversite 2. 3. Sınıf

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Mayıs ayı itibarıyla Part Time Mühendis alımı ilanı yayımladı. Üniversitelerin 2. ve 3. Sınıf bölümlerinde okuyor olmak gerekiyor. THY Teknik A.Ş. personel alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş - Part Time Mühendis alımı ilanı yayımlandı. THY Teknik A.Ş. 2019 yılı personel alımları kapsamında geçtiğimiz haftaki ilanlarına “PART-TIME” olmak üzere yenisini ekledi. Yarı zamanlı mühendis alımı başvurularına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Başvurular 19 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabilecektir.

THY Teknik A.Ş.’nin güncel tüm personel alımı başvuru unvanları şu şekildedir: Uçak Bakım Teknisyeni, Mekanik Test Mühendisi, Malzeme (Kompozit) Mühendisi, Yazılım Test Mühendisi, Kalite Mühendisi, Üretim Planlama Mühendisi, Proje Yönetim Mühendisi, Talaşlı İmalat Mühendisi, Yazılım Kalite Güvence Mühendisi alımları için de başvurular devam ediyor.

PERSONEL ALIMLARI GENEL ŞARTLARI

T.C. vatandaşı olmak,

Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak,

Haftada en az 16 saat ve en fazla 30 saat çalışabilecek olmak (en az hafta içi 2 tam gün olacak şekilde),

İyi derecede İngilizce bilmek (THY Teknik A.Ş. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve mülakatında başarılı olabilmek). İngilizce dil belgesine sahip iseniz geçerli belgeyi mutlaka kariyer.net hesabınıza ekleyiniz (01.05.2017 tarihi itibariyle en az YDS 60, TOEFL(IBT): 72, IELTS 6 değerlerinde olan belgeler dikkate alınacaktır).

Çalışma lokasyonu İstanbul olduğundan günlük ulaşım problemi yaşanmaması adına İstanbul’daki üniversitelerde eğitim gören öğrenciler tercih edilecektir.

Üniversitelerin aşağıdaki lisans bölümlerinden birinde 2. veya 3.sınıfta öğrenimine devam ediyor olmak gerekiyor:

Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Yazılım ve Bilişim Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümlerinde okuyor olmak gerekiyor.

İlan için tıklayınız:

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler