1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. TİGEM 150 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
TİGEM 150 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

TİGEM 150 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü TİGEM 150 sözleşmeli memur alımları kapsamında yazılı sınava girecek adaylar branşlara göre belli oldu. Ziraat mühendisi, veteriner hekim, tekniker, teknisyen ve veteriner sağlık teknisyeni alımı başvuru sonuçları.

A+A-

TİGEM 150 sözleşmeli personel alımları kapsamında başvuru sonuçları açıklandı. TİGEM personel alımı kapsamında sıralamaya giren adaylar, sıralamaya giremeyen adaylar ile başvurusu uygun bulunmayanların listesi açıklandı.

27 Ziraat Mühendisi (Tarla Bitkileri), 4 Ziraat Mühendisi (Bitki Koruma), 1 Ziraat Mühendisi (Bahçe Bitkileri), 13 Ziraat Mühendisi (Tarım Makineleri), 14 Ziraat Mühendisi (Tarımsal yapılar ve Sulama), 17 Ziraat Mühendisi (Zootekni), 35 Veteriner Hekim, 2 Tekniker (İnşaat), 2 Tekniker (Radyoloji), 16 Teknisyen (Elektrik) ve 19 Veteriner Sağlık Teknisyeni alımı olmak üzere toplam 150 sözleşmeli personel alımı için başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. TİGEM personel alımı sonuçlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Personel alımı için siriş sınavının yazılı bölümü, 28 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 10.00’da Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi (ASYM) tarafından Ankara’da tek oturumda yapılacaktır. Sınav, çoktan seçmeli 80 sorudan oluşmakta ve sınav süresi 100 dakikadır.

Memur alımı yazılı sınavına girmeye hak kazanan adaylar, 9-13 Nisan 2018 tarihleri arasında ASYM’nin Ankara Üniversitesi internet adresi üzerinden sınav başvuru işlemlerini yaparak kişi başı sınav ücreti olan 50 TL ASYM’ye sınav başvurusu esnasında kredi kartı ile ödeyeceklerdir.

TİGEM 150 peronel alımı için aAday giriş belgeleri 20 Nisan 2018 tarihinde aday.ankara.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

Adaylar sınava gelirken ASYM tarafından verilen sınav giriş belgesi ve özel kimlik belgelerinden herhangi birini {T.C. Kimlik No yazılı güncel fotoğraflı nüfus cüzdanı, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (Yeni Kimlik), süresi geçerli pasaport, Mavi Kart/Pembe Kart veya Geçici Kimlik Belgesi (Yeni kimlik çıkartmak için)} yanlarında bulunduracaklardır.

TİGEM sözleşmeli memur alımı sSınav giriş belgesi yanında özel kimlik belgelerinden herhangi birisi olmayan veya adayın tanınmasını zorlaştıracak kadar deforme olmuş veya resmi kimlik özelliklerinden yoksun kimlik belgesine sahip (soğuk damga olmaması, mühür olmaması vb.) adaylar ve sınav başlama saatini izleyen ilk 15 dakikadan sonra gelen hiçbir aday sınava alınmayacaktır.

Sınav binalarına, siyah kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, şeffaf şişe içerisinde su, peçete (şeffaf ambalaj içerisinde veya ambalajsız), özel kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi dışında hiçbir eşya, çanta, cüzdan, cep telefonu, hesap makinesi vb. elektronik aygıt alınmayacaktır.

Adaylar, ASYM’nin belirlediği sınav kurallarına uymakla yükümlü olacaklardır. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar Ankara’da sözlü sınava tabi tutulacak olup, sözlü sınav tarihi, yeri ve saati TİGEM internet sayfasında ayrıca ilan edilecektir. TİGEM personel alımı başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. TİGEM 150 sözleşmeli memur alımı ilanı için TIKLAYINIZ. Sıralamaya giren adaylar için TIKLAYINIZ. Sıralamaya giremeyen adaylar için TIKLAYINIZ. Başvurusu uygun bulunmayanların listesi için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler