TİGEM 150 Memur Alımı Başvuruları Son Gün 30 Mart

TİGEM memur alımı başvuruları bitiyor. Daha önce yayımlanan ilana göre TİGEM 150 personel alımı başvurularında son gün 30 Mart olacak. Bu kapsamda ziraat mühendisi, veteriner, tekniker ve teknisyen alınacak.

41142
Daha Fazla Göster

TİGEM memur alımı başvurularında son güne geliniyor. Daha önce DPB tarafından yayımlanan ilan uyarınca, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı başvuruları, 30 Mart 2018 tarihinde sona erecek. Bu kapsamda TİGEM’e önlisans ve lisans mezunları arasında 150 sözleşmeli personel alınacak.

TİGEM personel alımı 76 ziraat mühendisi, 35 veteriner hekim, 20 tekniker ve 19 teknisyen pozisyonuna yapılacak. Tekniker kadrolarından 2’sine inşaat teknikeri, 2’sine radyoloji teknikeri ve 16’sına elektrik teknikeri adayların başvuruları alınacak. Teknisyen pozisyonlarına ise veteriner sağlık teknisyeni adaylar başvuru yapabilecek.

Adaylarda belirtilen mezuniyet düzeyi ve bölümlerinden mezun olmanın yanı sıra KPSS şartı da aranacak. Buna göre lise mezunlarında KPSS P94, önlisans mezunlarında KPSS P93 ve lisans mezunlarında KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı aranacak.

Başvurular elden veya posta yoluyla yapılabilecek. Adayların TİGEM İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığına istenen belgeleri mesai saati bitimine kadar ulaştırmaları gerekecek. TİGEM kamu personeli alımı ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TİGEM 150 Memur Alımı Başvuruları Son Gün 30 Mart

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!