TİGEM Geçici İşçi Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

TİGEM geçici işçi alımı kapsamında mülakat sonuçları açıklandı. TİGEM Anadolu ve Çukurova İşletmelerine kamu personeli alımı mülakat sonuçları için tıklayınız.

32561
Daha Fazla Göster

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) geçici işçi alımı mülakat sonuçları açıklandı. TİGEM’in internet sitesinde yayınlanan iki ayrı duyuruda Anadolu ve Çukurova Tarım İşletmesi Genel Müdürlüklerine geçici kamu personeli alımı mülakat sonuçları ilan edildi. Ayrıca mülakat sonuçlarına göre işe başlamaya hak kazanan adaylardan istenen belgeler belirtildi.

Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğüne 16 açıktan geçici işçi mülakat sonucunda göreve başlamaya hak kazandı. Tarım işçisi, iş makinaları operatörü, kaynak teknisyeni, makine bakım onarım teknisyeni pozisyonlarına yapılan başvurular ve mülakat sonucunda asil ve yedek adaylar belirlendi.

Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğüne 14 açıktan geçici işçi mülakat sonucunda işe başlamaya hak kazandı. Diğer motorlu araç tamirci makinistleri, iş makinaları operatörü, kaynak teknisyeni, elektrikçi, at yetiştiricisi ve tarım işçisi pozisyonlarına yapılan başvurular ve mülakat sonucunda asil ve yedek adaylar belirlendi.

Mülakat sınavlarını asil olarak kazanan adayların diplomanın aslı ya da onaylı örneği, askerlik durum belgesi, 6 adet vesikalık fotoğraf, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, tecrübesini gösteren belge, mal bildirim formu ve adli sicil belgesi ile müracaat etmesi gerekiyor. Başvurular 31 Temmuz’a kadar atandıkları işletme müdürlüklerine yapılacak.

Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğüne açıktan geçici işçi alımı mülakat sınav sonuçları için TIKLAYINIZ. Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğüne açıktan geçici işçi alımı mülakat sınav sonuçları için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TİGEM Geçici İşçi Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!