1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. TİGEM Personel Alımı Mülakat Duyurusu Kasım 2018
TİGEM Personel Alımı Mülakat Duyurusu Kasım 2018

TİGEM Personel Alımı Mülakat Duyurusu Kasım 2018

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) taşra teşkilatında çalıştırılacak sözleşmeli teknik personel mülakat sınavı duyurusu yapıldı. TİGEM personel alımı mülakat sınavı duyurusu ve sınav tarihleri ile konular için tıklayınız.

A+A-

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) taşra teşkilatında çalıştırılacak 399 sayılı Kanun hükmünde kararnameye tabi sözleşmeli teknik personel mülakat sınav duyurusu yapıldı. Sözlü sınav konuları ve branşlar bazında mülakat tarihleri açıklandı.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü teşkilatına yerleştirilmek üzere Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi (ASYM) tarafından 28 Nisan 2018 tarihinde yapılan yazılı sınavdan yüz tam puan üzerinden en az yetmiş puan alan adaylar sözlü sınava alınacaklar.

Yazılı sınavda en yüksek puandan başlamak üzere 19-23 Kasım 2018 tarihleri arasında Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Karanfil Sokak No:62 Bakanlıklar/Ankara adresinde sözlü sınava tabi tutulacaktır. Adayların mülakat tarihi ve saatine ilişkin detaylara aşağıdaki duyuru bağlantısından indirebilirsiniz.

Bedelli askerlik görevini yerine getirmek üzere sevk tarihi yakın ve bu tarihte asker olanların İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ile irtibata geçmeleri gerektiği açıklandı.

Tabloda belirtilen tarihte bedelli askerlik, mazeretini belgelemek şartıyla (doğum, ölüm, hastalık) mülakata katılamayanlar, en geç 22 Kasım 2018 saat 17.00’ye kadar İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ile irtibata geçilerek 23 Kasım 2018 tarihinde mülakata alınacakları belirtildi. TİGEM personel alımı mülakat tarihleri ve detaylar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler