1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TİM ve AKİB toplam 11 Memur Alımı Yapacak 14 Mart 2019
TİM ve AKİB toplam 11 Memur Alımı Yapacak 14 Mart 2019

TİM ve AKİB toplam 11 Memur Alımı Yapacak 14 Mart 2019

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği lisans ve önlisans mezunu toplam 11 memur alımı yapacak.

A+A-

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)tarafından yayımlanan kamu personeli ve memur alımı ilanı kapsamında 8 Uzman Yardımcısı, 2 İdari Memur ve 1 Engelli İdari Memur olmak üzere toplam 11 memur alımı gerçekleştirilecek.

TİM Memur alımı ile alınacak 11 personelden 10 kişi Türkiye İhracatçılar Meclisine (TİM) alınırken 1 kişi Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğine alınacak. Kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adaylar en geç 12 Nisan 2019 saat 17.30'a kadar şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulanacaklar. Posta yolu ile yapılan başvurular  insankaynaklari@tim.org.tr* adresine yapılacak.

TİM 10 MEMUR ALIMI ŞARTLARI

TİM 8 Uzman Alımı ve 2 İdari memur alımı için adayların 4 yıllık eğitim veren Siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, iletişim ve mühendislik fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Aynı Zamanda başvuru yapacak olan adayların kamu personeli seçme sınavına girmiş ve KPSS P3 puan türüne sahip olmaları gerekiyor.

tim-memur-alimi.jpg

AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ MEMUR ALIMI ŞARTLARI

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği memur alımı kapsamında önlisans mezunu EKPSS P2 puan türüne sahip personel alacak. Başvuru yapacak olan adayların; Görme, işitme ve konuşma kaybı ile zihinsel, ruhsal ve duygusal hastalıklar dışında olmak kaydıyla en az %40 oranında engel raporuna sahip olması gerekiyor.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ne başvuru yapacak olan adayların, KPSS Sınav Sonuç Belgesi Engelli Sağlık Kurulu Raporunun aslını da başvuruda gerekli evraklar ile birlikte teslim etmeleri gerekmektedir.

Aşağıda bulunan linkler üzerinden Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği personel alımı ilanına erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) TIKLAYINIZ

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği TIKLAYINIZ

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler