1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TİSKİ Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir? 223 Memur Alımı Kontenjan Dağılımı
TİSKİ Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir? 223 Memur Alımı Kontenjan Dağılımı

TİSKİ Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir? 223 Memur Alımı Kontenjan Dağılımı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, (TİSKİ) 223 kamu personeli alımı başvuru ilanı yayımlandı. TİSKİ memur alımı başvuru kontenjan dağılımı ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü “TİSKİ” Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi (TRABSU A.Ş.) personel alımı kontenjan dağılımı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi perosnel alımı kapsmaında kimler TİSKİ 223 memur alımına başvuru yapabilir? My Memur olarak Trabzon Büyükşehir Belediyesi 223 kamu personeli alımı başvuru detayları, kontenjan dağılımı ve başvuru özel şartlarını bu haberimizde hazırladık.

TİSKİ 223 MEMUR ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI “İLKOKUL-LİSE-ÖNLİSANS-LİSANS”

1 Mühendis Alımı: Lisans, Kadın / Erkek , 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun ve en az 1 yıl is deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 1 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                                                 

3 Mühendis Alımı: Lisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. Makine Mühendisliği bölümünden mezun, en az 3 yıl is deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                 

2 Mühendis Alımı: Lisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, en az 3 yıl is deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

7 Mühendis Alımı: Lisans, Kadın / Erkek , 1.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, en az 3 yıl is deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                                                  

2 Mühendis Alımı: Lisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. Harita Mühendisliği 2)Geomatik Mühendisliği 3)Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümlerinin herhangi birinden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                                         

4 Mühendis Alımı: Lisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip oIup, Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, en az 3 yıl is deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                                  

1 Mühendis Alımı: Lisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup, Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, en az 3 yıl is deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                                                  

1 Kimyager Alımı: Lisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup, Kimya bölümünden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                               

1 Biyolog Alımı: Lisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup, Biyoloii bölümünden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                               

1 Laborant Alımı: Önlisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup, Laboratuvar 2)Laborant ve Veteriner Sağlık 3) Laboratuvar Teknolojisi bölümlerinin herhangi birinden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor

7 Tekniker veya Teknisyen (Otomasyon) Alımı: Ön lisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. Harita veya Harita ve Kadastro bölümlerinin herhangi birinden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

3 Tekniker Alımı: Önlisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. Makine bölümünden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                               

2 Tekniker Alımı: Önlisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup Elektrik bölümünden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                               

1 Tekniker Alımı: Önlisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup Bilgisayar veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinin herhangi birinden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.            

1 Tekniker Alımı: Önlisans, Kadın / Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup, Mekatronik bölümünden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                               

5 Tekniker Alımı: Önlisans, Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olun. 1) Çevre 2) Çevre Sağlığı 3) Çevre Koruma ve Kontrol 4) Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü bölümlerinin herhangi birinden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

18 Tekniker Alımı: Önlisans, Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup, İnşaat veya İnşaat Teknolojisi bölümlerinin herhangi birinden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                                               

4 Tekniker veya Teknisyen (Otomasyon) Alımı: En Az Lise, Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak          B sınıfı sürücü belgesine sahip olup, Meslek Liselerinin 1^ Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı a) Endüstriyel Bakım Onarım, b) Otomasyon Sistemleri, c) Otomatik Kumanda dallarının herhangi birinden 2) Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri alanı a) Endüstriyel Elektronik b) Endüstriyel Kontrol, c) Hidrolik ve Pnömatik c) Mekatronik dallarının herhangi birinden 3) 2 yıllık fakültelerin Otomasvon veya Kontrol ve Otomasyon bölümlerinin birinden mezun ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                 

2 Teknisyen Alımı: Lise, Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup, Meslek Liselerinin 1) Sıhhi Tesisat Bölümü 2) Tesisat Teknolojisi alanı Isıtma ve Sıhhi Tesisat dalı 3) Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanı Yanı Tesisat Sistemleri dallarının herhangi birinden mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                            

3 Teknisyen Alımı: Lise, Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. Meslek Liselerinin Motorlu Araçlar Teknolojisi alanı Otomotiv Elektromekanik dalından mezun, en az 3 yıl is deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.               

5 Teknisyen Alımı: Lise, Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. Meslek Liselerinin Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü dalından mezun, en az 3 yıl is deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

4 Teknisyen Alımı: Lise, Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olup. Meslek Liselerinin Makine Teknolojisi alanı Makine Bakım Onarım dalından mezun, en az 3 yıl iş deneyimine sahip (tercihen alanında) ve son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                                                           

4 Kaynakçılık Ustası (Oksijen ve Elektrik) Alımı: En Az İlkokul, Erkek, 01.01.1980 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesi olan, en az 3 yıllık Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Kaynakçılık Ustası Belgesine sahip, son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                                  

44 Sıhhi Tesisat Ustası Alımı: En Az İlkokul, Erkek, 01.01.1980 ve sonrasında doğmuş olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesi ve en az 3 yıllık Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sıhhi Tesisat Ustası Belgesine sahip olup son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.                                              

3 Operatör (Kazıcı ve Yükleyici) Alımı: En Az Lise, Erkek , 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, Operatörlük belgesine (kazıyıcı ve yükleyici) sahip olup en az 3 yıl iş deneyimine sahip olup, son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

1 Şoför Alımı: Son Mezun Olduğu Okul İtibariyle En Fazla Lise, Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak  E (C - C1 - CE - C1 E) sınıfı sürücü belgesine sahip olup, SRC 5 belgeli, son başvuru tarihi itibariyle en az son 2 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

93 Beden İşçisi (Genel) Alımı: Son Mezun Olduğu Okul İtibariyle En Fazla Lise, Erkek, 01.01.1985 ve sonrasında doğmuş olmak, Kanalizasyon ve içme suyu işlerinde tecrübeli, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olup, son başvuru tarihi itibariyle en az son 3 yıldır Trabzon İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

TİSKİ ilan metni ve tüm detaylar için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler