1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. TKHK 5 Hastane İçin Sertifikalı Eğitim Programı Başvurusu Başladı
TKHK 5 Hastane İçin Sertifikalı Eğitim Programı Başvurusu Başladı

TKHK 5 Hastane İçin Sertifikalı Eğitim Programı Başvurusu Başladı

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK tarafından 3 hastane için ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı, 2 hastane için de yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı düzenleneceği ilan edildi.

A+A-

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK tarafından 3 hastane için ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı, 2 hastane için de yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı olmak üzere toplam 5 hastanede eğitim programı düzenleneceği ilan edildi. Ameliyathane hemşireliği ve yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programlarına başvurular 6 Mart 2017 tarihi itibarıyla başladı. Sertifikalı eğitim programları ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 6-13 Mart 2017 tarihleri arasında alınacak olup, eğitim programı 3 Nisan-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafından düzenlenecek olan ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı 27 Mart-25 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 6-10 Mart 2017 olarak ilan edildi.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı 10 Nisan-23 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri ise 6-17 Mart 2017 olarak belirtildi.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi tarafından ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programının 12 Nisan-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvuruları 6 Mart 2017 tarihinde başlayıp 13 Mart 2017 tarihinde sona erecek.

Diyarbakır Gaziyaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenecek olan ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı 10 Nisan-10 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup, başvuruları 6-17 Mart 2017 tarihleri arasında alınacak.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu yoğun bakım ve ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim program başvuru formu ve detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler